پوتین فرمان تحریم های اقتصادی غرب را امضا کرد

دیمیتری پسکوف رئیس مجلس کرملین امروز اعلام کردم که « ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اقدامات تلافی جویانه اقتصادی را در رابطه با اقدامات خصمانه برخی کشورهای خارجی امضا کرده است.

این در دستور پوتین آمده است رئیس جمهور فدراسیون روسیه وی به کابینه وزیران دستور داد تا ظرف 10 روز فهرست افرادی را که مشمول تحریم های تلافی جویانه علیه روسیه می شوند، مشخص کند.

با دستور رئیس جمهور روسیه، مقامات روسی از تجارت با شرکت ها و افراد مشمول تحریم های تلافی جویانه فدراسیون روسیه منع شدند.

بر اساس این فرمان، صادرات محصولات و مواد اولیه تولید شده در روسیه به خارج از فدراسیون روسیه در صورتی که این محصولات به نفع افراد تحریم شده باشد، ممنوع است.

    پوتین فرمان تحریم های اقتصادی غرب را امضا کرد

بر اساس این گزارش، شرکت ها و افراد مشمول تحریم های تلافی جویانه مجاز به انجام تعهدات خود در معاملات جاری و همچنین پیشبرد هرگونه تراکنش مالی نیستند.

این اقدام رئیس جمهور روسیه در حالی صورت می گیرد که کشورهای غربی نه تنها از زمان آغاز عملیات نظامی روسیه در اوکراین در 24 فوریه، نه تنها نتوانستند تنش ها را در اوکراین کاهش دهند، بلکه تحریم ها علیه مسکو را نیز به امید منزوی کردن آن لغو کردند. این کشور در سطح بین المللی رشد کرده است. انجمن.

از سوی دیگر، وزرای اتحادیه اروپا قصد دارند فردا (چهارشنبه) نشستی را برای بررسی تحریم ها علیه روسیه برگزار کنند که یکی از آنها ممنوعیت صادرات نفت روسیه است.

  فروش ویژه فرداموتور; خرید کراس اوور "FMC SX 5" با 47 میلیون تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید