پوتین: بازسازی افغانستان به عهده ایالات متحده است

در حالی که هشدارهای سازمان های کمک رسانی بین المللی در مورد شرایط سخت افغانستان رئیس جمهور روسیه گفت: پس از عقب نشینی اشغالگران آمریکایی و متحدان آنها ادامه دارد بازسازی افغانستان این وظیفه غربی هاست.

منابع رسانه ای روسی از ولادیمیر خبر دادند پوتین رئیس جمهور روسیه روز جمعه پس از دیدار با سردار بردی محمداف رئیس جمهور ترکمنستان در مورد وضعیت نگران کننده افغانستان و مسئولیت آمریکایی ها و متحدان آنها صحبت کرد.

به گزارش تاس، رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که آمریکا و متحدانش باید تعهدات و هزینه های اصلی را برای بازسازی افغانستان پس از جنگ انجام دهند.

ما قاطعانه بر این باوریم که تعهد اصلی برای بازسازی افغانستان و بالاتر از همه تعهد مالی (بازسازی افغانستان) باید توسط ایالات متحده و متحدانش صورت گیرد که حضور 20 ساله آنها یک وضعیت بحرانی است.

رئیس جمهور روسیه گفت که آماده است به همکاری با ترکمنستان و سایر شرکا از جمله در رایزنی های مسکو در مورد بازسازی پس از جنگ در افغانستان و ادغام آن در زیرساخت های منطقه ای و پروژه های لجستیکی ادامه دهد.

وی افزود: در جریان تبادل نظر در مورد وضعیت افغانستان، دو کشور (روسیه و ترکمنستان) بر اهمیت تامین ثبات و امنیت در این کشور، حل مشکلات حاد اجتماعی-اقتصادی و خنثی سازی تهدیدات افغانستان به ویژه تروریسم تاکید کردند. پوتین »ردن ».

پوتین: بازسازی افغانستان به عهده ایالات متحده است

در همین حال، رئیس جمهور روسیه مسئولیت ایالات متحده و متحدانش در قبال افغانستان را در قبال اشغال 20 ساله آنها یادآور شد و آژانس های کمک رسانی بین المللی بارها در مورد وضعیت وخیم انسانی در ماه های اخیر هشدار داده و بر نیاز به کمک فوری به افغانستان تاکید کرد.

  گره های کروموزومی سرطان زا هستند

دیدگاهتان را بنویسید