پنالتی مهدی طارمی باز هم جنجالی شد

پیروزی پورتو در آخرین بازی تدارکاتی مقابل موناکو یک اتفاق تکراری برای هواداران سرخپوش و آبی و البته بقیه باشگاه های پرتغالی رخ داد. مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو در اولین حضور خود در ورزشگاه دراگائو با زدن پنالتی مدافع حریف به گل رسید.

طارمی که در ریو آوه توانایی خود را در زدن پنالتی از حریفان نشان داد، با توجه به ورود VAR به فوتبال پرتغال، علیرغم توقعات موفق‌تر از قبل، به این تلاش ادامه داد، زیرا قبلاً بسیاری از داوران پیش‌بینی منفی داشتند و گاهی وارد زمین می‌شدند. خطاهای آشکاری روی او نگرفتند، اما بعد از VAR، داوران دیگر خطاهایی را که روی این ستاره تیم ملی رخ داد را نادیده گرفتند.

همین موضوع از فصل گذشته موجی از واکنش را در میان هواداران اسپورتینگ و بنفیکا به عنوان رقبای اصلی پورتو در پرتغال به راه انداخت و آنها سعی کردند با موضع گیری در مقابل طارمی، تمرکز این بازیکن را بر هم بزنند. کار به جایی رسید که یکی از روزنامه نگاران قدیمی ورزشی پرتغالی که از هواداران سرسخت اسپورتینگ است، به طارمی کوبید. با این حال، حمایت شدید هواداران پورتو و البته عملکرد فوق العاده مهدی در آن زمان، راهی جز سکوت برای منتقدان او باقی نگذاشت.

اما شب گذشته طارمی در دومین برخورد خود در محوطه جریمه پس از ناکامی در کسب پنالتی، داور را متقاعد کرد که علامت پنالتی خود را بدهد. اگرچه بازیکن موناکو به هیچ وجه به تصمیم داور اعتراض نکرد، اما بلافاصله موجی از ترس در میان هواداران دیگر تیم های پرتغالی در توییتر به راه افتاد و آن ها حتی قبل از شروع مسابقه، شروع به صحبت از شروع مجدد روند کسب پنالتی از طارمی کردند. فصل

  عکس/ فاش شدن راز لاغری مهران گفوریان

پنالتی مهدی طارمی باز هم جنجالی شد

از سوی دیگر تعدادی از صفحات طرفداری پورتو نیز به حمایت از طارمی پرداختند و اعلام پنالتی در این صحنه را کار درستی از سوی داور عنوان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید