پلیس در تعقیب دو قاتل فراری است

قتل زن میانسال در خانه اش و درگیری خونین دو جوان در جنوب تهران دو جنایت پایتخت بود. اولین جنایت ساعت 18:30 روز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه توسط ماموران کلانتری 160 به بازپرس ساسان گلمی اعلام شد و مشخص شد زن میانسالی در منزل خود کشته شده است.

پس از اعلام صحنه، بازپرس کشیک قتل ها به دادسرای جنایی پایتخت و تیم بررسی صحنه که در طبقه دوم یک خانه قدیمی قرار داشت، رفت. جسد زن میانسال در زیر انبوهی از وسایل در راه پله طبقه دوم منتهی به حیاط خلوت پنهان شده بود.

پزشکی قانونی به دلیل کبودی روی گردن مقتول، علت مرگ را خفگی اعلام کرد و چند ساعت از مرگ وی می گذشت. بررسی ها نشان داد مقتول دو پسر 17 و 18 ساله و یک دختر 14 ساله دارد که فرزندانش در زمان جنایت در خانه نبوده اند. از سوی دیگر شوهر مقتول نیز در کارواش کار می کرد و بیشتر اوقات برای صرف ناهار به خانه می رفت.

یکی از فرزندان مقتول در تحقیقات گفت: حدود ساعت 16 بود که برگشتیم. طبقه اول خانه ای که ما در آن زندگی می کنیم یک کارخانه پوشاک است و ما در طبقه دوم زندگی می کنیم.

وقتی به خانه رسیدیم، وقتی با مادرم تماس گرفتم، کسی به تماس من پاسخ نداد. خانه نبودن برایمان عجیب بود، چون وقتی می خواست از خانه بیرون برود به ما می گفت. از مادرم درباره زن جوانی که تولیدی داشت پرسیدم، اما او گفت نمی‌دانم.

دختر مقتول ادامه داد: دوباره به طبقه بالا رفتیم و این بار شماره تلفن همراه مادرم را گرفتیم. صدای زنگ تلفن را از پله های منتهی به حیاط پشتی شنیدیم، به آنجا رسیدیم اما خبری از مادرم نبود، فقط صدای زنگ تلفن او را شنیدیم که متوجه شدیم صدا از زیر وسایلی که آنجا گذاشته شده بود می آید. در حین باز کردن چمدان با جسد مادرم مواجه شدیم.

  دومین کاهش متوالی دلار

زن جوان که صاحب تولیدی بود و همسایه مقتول بود در تحقیقات گفت: حدود ساعت 12:30 بود که صدای درگیری همسایه با شوهرش را شنیدم اما توجهی نکردم چون آنجا بود. همیشه اختلاف و درگیری وجود دارد.»

در تحقیقات مشخص شد همسر مقتول ظهر بعد از بازگشت از کارواش به محل کار خود بازنگشته است. با توجه به اختلافات قدیمی که با یکدیگر داشتند و بررسی ها نشان می دهد که این جنایت توسط یکی از آشنایان انجام شده است، احتمال وجود شوهر مطرح می شود. بنا به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران جسد به پزشکی قانونی تحویل داده شد و تحقیقات از همسر مقتول ادامه دارد.

نبردهای مرگبار خیابانی

دومین جنایت ساعت 12 ظهر 15 اردیبهشت ماه توسط ماموران کلانتری 149 امامزاده حسن به بازپرس ساسان گلمی گزارش شد. با حضور تیم جنایی در جریان تحقیقات مشخص شد پسر جوانی پس از درگیری با همسایه ها کشته شده است.

ماموران در حال تحقیق از دوست قاتل هستند که می گوید پدرام – متهم به قتل – با مجید هملی بوده اما دائماً با هم درگیر بوده اند. بلند می خواندند و رابطه شان اصلا خوب نبود و برای هم خط و نشان می کشیدند.

شب حادثه با پدرم در حال عبور از خیابان بودم که مجید از سوپرمارکت بیرون آمد و دوباره درگیری و داد و فریاد شروع شد. پدرام لحظه ای عصبانی شد و او را با چاقو زد. وقتی مقتول روی زمین افتاد، از محل متواری شدیم و نمی دانم پدرم کجا گریخت.

به گفته پسر جوان، تحقیقات برای دستگیری متهم فراری به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی صوفیه در حال انجام است.

  بهترین زمان برای مصرف ویتامین ها و سایر مکمل ها

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید