پسر جوان توسط نامزدش ربوده شد

412669 915 خبر مرکزی

دختر جوانی که علاقه زیادی به خوانندگی و مهاجرت به آمریکا داشت، در فکر ربودن نامزدش بود که این موضوع را مانعی برای رسیدن به آرزوهایش دید. چند روز پیش مردی با دست و پای بسته و زخمی در بیابان های اطراف پاکدشت پیدا شد.

او بلافاصله با آمبولانس تماس گرفت و پلیس و مرد جوان به بیمارستان منتقل شدند. بهنام بنام مجروح پس از بهبودی به پلیس گفت که ربوده شده است: من نوازنده و پیانیست هستم.

سرنشینان پژو از خودرو پیاده شدند و خود را کارمند معرفی کردند. مردان جوان بدون هیچ دلیلی با تهدید مرا سوار خودروی خود کردند و مدعی شدند که مرا به کلانتری خواهند برد. اما وقتی دلیل این کار را جویا شدم، ناگهان در ماشین کتک خوردم و تهدید کردند که از نامزدم دست بکشم و دیگر با او ارتباطی نداشته باشم.

چند ساعت بعد کارت های بانکی ام را گرفتند و با دستبند در بیابان های پاکدشت رها کردند.

مرد جوان گفت: وقتی در میان صحبت هایشان مدام نام نامزدم را مطرح می کردند و از من می خواستند که او را رها کنم، مطمئن شدم که فتانه در این پرونده آدم ربایی دست داشته است. از سوی دیگر، ربایندگان من فقط کارت بانکی ام را گرفتند و رمز او را نخواستند: «تنها شخصی که رمز کارتم را داشت، فتانه هم داشتند.

طراح آدم ربایی

در پی شکایت مرد جوان، تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی صوفیه به دستور بازپرس محمدرضا صاحب آغاز شد. در اولین اقدام به گفته متقاضی تیم جنایی به سراغ دختر جوان رفته و او را دستگیر کردند. اگرچه او ابتدا منکر دست داشتن در این آدم ربایی شد، اما در نهایت در مقابل شواهد پلیس به آدم ربایی اعتراف کرد.

  قیمت بیت کوین امروز 1401/04/23

پس از اعتراف دختر جوان، دو همدست وی نیز دستگیر و به جرم خود اعتراف کردند. با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی سرمایه متهمان در اختیار آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این راستا ادامه دارد.

گفتگو با دختر جوان

چطور با بهنام آشنا شدید؟ حدود یک سال پیش در اینستاگرام با هم آشنا شدیم. او پیانیست حرفه ای بود و من که عاشق خوانندگی بودم فکر می کردم با کمک او که دوستان زیادی در عرصه موسیقی دارم می توانم به آرزویم برسم.

پس مشکلش چی بود؟ بنام عاشق من شده بود و هر چقدر می خواستم به من پول داده بود. او حتی برای من یک ماشین خرید تا سفر را راحت تر کنم. برای خواننده شدن تقریبا یک میلیارد تومان هزینه کردم، وقتی به آرزویم رسیدم تصمیم گرفتم برای خوانندگی به لس آنجلس بروم اما بنام مخالف مهاجرت بود.

او به خاطر خانواده اش نتوانست ایران را ترک کند و می خواست در ایران بماند. اما من که در حسرت رفتن به خارج از کشور بودم، تصمیم گرفتم بهنام را از سر راهم بردارم، به همین دلیل با کمک پسر عمویم و دوستش، این نقشه را اجرا کردیم.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید