پرکارترین بازیگران زن چهلمین جشنواره فیلم فجر

به گزارش ستاره ها، لیست بازیگران حاضر در جشنواره فیلم فجر همیشه یکی از جذاب ترین اخبار برای مردم و سینمادوستان است.

کدام بازیگران در جشنواره فیلم فجر حضور دارند یا کدام یک به دلایل مختلف در این رویداد مهم سینمایی غایب هستند.

پرکارترین بازیگران جشنواره فیلم فجر همیشه شانس زیادی برای نامزدی یا دریافت سیمرغ بلورین این جشنواره داشته اند.

سارا بهرامی

سارا بهرامی مانند سال های گذشته یکی از پرکارترین بازیگران جشنواره فیلم فجر است. او امسال در دو فیلم حضور داشته است که هر دو در راه حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر هستند. خیانت اولین فیلمی است که بهرامی در آن حضور دارد و با مهران مدیری، امیر آقایی، پانته آ بهرام، نادر فلا و پولاد کیمیایی همبازی شده است.

الفزار به کارگردانی کاظم دانشی دومین فیلم بهرامی در جشنواره فیلم فجر امسال است.

نسیم ادبی

نسیم ادبی در دهه 40 در دو فیلم جشنواره فیلم فجر بازی کرد. او در فیلم «خیانت» به کارگردانی مسعود کیمی با سارا بهرامی دیگر بازیگر پرکار جشنواره فیلم فجر همکاری کرد. نمور به کارگردانی داوود بیدل دومین ساخته نسیم ادبی در جشنواره فیلم فجر است.

این فیلم در ژانر ملودرام اجتماعی ساخته شده و داستان خانواده ای را روایت می کند که پس از مدت ها به بهانه فوت شوهر خواهرش راهی زادگاه خود در شمال کشور شده و با حوادث مختلفی روبرو می شوند.

روی تیموریان

تیموریان همچنین با دو فیلم در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. او در فیلم شادروان ساخته حسین نمازی به ایفای نقش پرداخت. تیموریان در این فیلم نقش بازیگرانی چون سینا مهراد، نازنین بیاتی و گلاره عباسی را بازی می کند.

  رفتار غرب تاثیری بر موضع اصولی ایران در مذاکرات برجام ندارد

تیموریان در فیلم «ملاقات خصوصی» کارگردان امید شمس نیز حضور دارد. او در فیلم ملاقات خصوصی با پریناز ایزدیار، نادر فلا و هوتن شکیبا همبازی شد.

فیلمنامه «برخورد خصوصی» به نویسندگی مشترک امید شمس و علی سرهنگ، داستانی عاشقانه است.

شیرین آگارس کاشی

این بازیگران کمتر شناخته شده سینما نام خود را در میان پرکارترین بازیگران جشنواره فیلم فجر امسال خواهند یافت، بازیگری که می تواند به کسب اولین سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر امیدوار باشد.

او در دو فیلم «خیانت» ساخته مسعود کیمی کارگردانی و همچنین در فیلم «آنتی» به کارگردانی امیرعباس ربیع بازی کرده است.

منبع: الف

دیدگاهتان را بنویسید