پرسپولیس مقصد بعدی کریم انصاری فرد؟

در شرایطی که فرآیند استخدام کاسیانو به بن بست نزدیک شده است، باشگاه پرسپولیس همونطور که شما درخواست کرده بودید یحیی گل محمدی به دنبال مهاجمی هستم که بتواند نیازهای خط حمله این تیم را برطرف کند.

در جدیدترین تصمیم باشگاه پرسپولیس حالا به دنبال انتصاب است کریم انصاری فرد زنده تنها گل تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه است. مهاجم اردبیلی سابق پرسپولیس که مدت هاست خارج از ایران فوتبال بازی می کند و باید دید در نهایت چه پاسخی به درخواست این باشگاه خواهد داد.

انصاری فرد که هم اکنون در تیم آاک یونان حضور دارد، گفته می شود برای فصل جدید هیچ علاقه ای به این باشگاه ندارد و پیراهن شماره 10 این باشگاه به بازیکن دیگری داده خواهد شد. مشکلی که منجر به پایان همکاری مهاجم شماره 10 تیم ملی ایران با AAC خواهد شد را می توان حدس زد. اتفاقی که باعث شد پرسپولیس به این انتقال امید زیادی داشته باشد و شرایط او را برای قبول پیشنهاد قرمزها دنبال کند.

پرسپولیس مقصد بعدی کریم انصاری فرد؟

تلاش باشگاه پرسپولیس برای این انتقال و مذاکرات از روز گذشته آغاز شده اما تاکنون کریم انصاری فرد پاسخگوی تماس های تلفنی مدیران این باشگاه نبوده است. در مورد انصاری فرد نیز گفته می شود در شرایط فعلی تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد و در فوتبال اروپا و تیم دیگری در یونان به بازی ادامه خواهد داد.

باید دید آیا انصاری فرد به تماس های مدیران این باشگاه پاسخ می دهد و در صورت پاسخگویی، مذاکرات مثبتی بین طرفین برای حضور این بازیکن در لیگ برتر ایران و باشگاه پرسپولیس انجام خواهد شد یا خیر.

  سفر بایدن به غرب آسیا منجر به اتحاد نظامی نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید