پرسپولیس برای قهرمانی تسلیم نمی شود

یحیی گل محمدی پس از پایان دیدار پرسپولیس و آلومینیوم که با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت: بازی سختی را بردیم و به کادر فنی آلومینیوم تبریک می گویم چرا که تیمی ساختند که از نظر فنی و تاکتیکی بازی می کند. “این تیم خیلی سخت است.

وی افزود: آنها هم موقعیت هایی داشتند اما ما توانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم. در دقایقی از بازی تحت فشار بودیم و فکر می کنم در این فشار باید بیشتر پاس می دادیم تا بازی را کنترل کنیم. شاید خیلی هماهنگ نبودیم اما از بچه ها به خاطر زحماتشان تشکر می کنم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه دو ذخیره اش موفق شدند خاطرنشان کنند: بازیکنانی که از زمین بیرون آمدند زحمت کشیدند و خوب بازی کردند. دو بازیکنی که وارد زمین شدند و گل زدند، انرژی زیادی داشتند و این انرژی به آنها کمک کرد تا به گل برسند. وقتی یک تیم می برد، کل تیم برنده می شود و وقتی می بازد، برای من باخت است. با تشکر از همه برای تحمل سختی ها تا اینجا.

گل محمدی درباره ادامه رقابت های قهرمانی با استقلال و اینکه در نهایت کدام تیم قهرمان این ماراتن می شود، گفت: هفته های زیادی تا مشخص شدن قهرمان باقی مانده است. استقلال تیم انگیزه دارد و امسال تقویت شده و تیم خوب و قابل احترامی است.

آنها می توانند برای هر تیمی مشکل ساز شوند و در این فصل به خوبی پیروز شدند. در نقل و انتقالات این فصل به دلیل مشکلات شدید ظاهر نشدیم اما تسلیم نمی شویم. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و قهرمانی های زیاد به آنها انگیزه می دهد و با این تجربه تا آخر می جنگند و انگیزه خود را از دست نمی دهند.

  اختلال شخصیت پارانوئید یا بدبین را بشناسید

وی در خصوص شرایط رامین رضاییان در اولین بازی خود پس از بازگشت به پرسپولیس گفت: این دیدار اولین بازی رامین بود و عملکرد خوبی داشت اما هنوز جای پیشرفت دارد. شرایط او از نظر بدنی و تاکتیکی عالی نیست اما این بازی ها به پیشرفت او کمک می کند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تغییرات در فدراسیون فوتبال و اینکه آیا این تغییرات در روند تیمش تاثیری خواهد داشت یا خیر، خاطرنشان کرد: برخی اتفاقات مختص فوتبال ایران است؛ این اتفاقات برای تیم ملی فوتبال ایران رخ می دهد. من شخصاً به این مسائل توجه نمی کنم، چون بحث های فنی و غیر فنی ریز و درشت داریم.

هرکسی که می خواهد رئیس فدراسیون شود باید روی کارمان تمرکز کنیم و به مشکلاتمان توجه کنیم و نتیجه بگیریم. من کاری به این چیزها ندارم و داریم کار خودمان را می کنیم.

گل محمدی در نشست خبری گفت: بازی را برای خودمان سخت کردیم چون زیر فشار حریف نتوانستیم خوب کار کنیم. ما قبلا نتوانستیم فرم تیم را نشان دهیم و به دلیل فشار حریف یا روحی و جسمی خودمان، بازی معمولی را نداشتیم.

حریف ما فشار زیادی آورد و بازی ممکن بود با تساوی تمام شود و حتی آنها هم برنده شوند. ما باید در این مورد کمی حساس تر و نگران باشیم. بازی امروز درس خوبی برای ما بود تا بیشتر با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شویم و باید به صورت تیمی کار کنیم. این دیدار می تواند در آینده بیشتر به پرسپولیس کمک کند. از بازیکنانم تشکر می کنم که تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش کردند.

  لحظه حمله موشکی به اربیل عراق

بازی آسانی نبود و ذهنیت برنده بازیکنان بیش از بحث فنی به ما کمک کرد و این قهرمان قهرمان در نتیجه بازی امروز در سال های اخیر تاثیرگذار بود.

وی در خصوص صحبت های رشید مظاهری درباره صحبت های پرسپولیس با او گفت: نمی دانم چه بگویم. من خودم با او صحبت نکرده بودم و شاید اطرافیان که می خواستند به پرسپولیس بیاید صحبت کرده بودند. ما با تظاهرکنندگان صحبت نکردیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص صحبت های رضا درویش مبنی بر حضور مهاجم خارجی گفت: در این مرحله به سختی می توان یک خارجی پیدا کرد زیرا هیچ تیمی بازیکن خوبی را به تیم دیگری نمی دهد مگر اینکه پول زیادی برای گرفتن رضایت نامه پرداخت کنید. برخی از بازیکنان آزاد در بازار وجود دارند که از آن کیفیت برخوردار نیستند.

بازیکنی از فیلم را دیدیم و چند جلسه مجبور شدیم او را از نزدیک ببینیم. این بازیکن روز بدی را در نظر نمی گیرد، اما باید بدانیم وضعیت او چگونه است. این شرط را گذاشتیم که بازیکن خارجی بداند در چه وضعیتی است.

گل محمدی در واکنش به ناکامی عبدی در حمله به پرسپولیس، یادآور شد: مهدی بازیکن خطرناکی است و روی گلی که زدیم تاثیر خوبی داشت. با این حال از عبدی انتظار زیادی دارم. یک بازیکن می تواند روز بدی داشته باشد و به نظر من عبدی روز جذابی نداشت. با این حال حامد پاکدل با قدرت وارد زمین شد و موفق به زدن گل شد که به او و حس خوبش تبریک می گویم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا آلومینیوم از پرسپولیس ضعیف شده یا پرسپولیس قوی شده است، گفت: بحث خانه و مهمان نوازی بسیار مهم است. بازی در اراک شرایط خاص خودش را دارد. آلومینیوم به عنوان تیم خانگی شرایط بهتری دارد. شرایط فنی خوبی در بازی نداشتیم.

  قیمت آپارتمان در منطقه 4 تهران

اراکی واقعا تیم خوب و ثابتی دارد و در پاس دادن خطرناک است. آلومینیوم تیمی نیست که به راحتی ببازد و مقابل سپاهان و استقلال امتیاز بگیرد نه فقط مقابل پرسپولیس. آلومینیوم امسال پدیده لیگ بود.

دیدگاهتان را بنویسید