پرسپولیس باتجربه تر بود و برد – اسدی می تواند جانشین خوبی برای نوراللهی باشد – امیری آچار فرانسه تیم گل محمدی است

رضا ترابیان در مصاحبه با خبرنگار گروه خبرگزاری خبرگزاری برن اشاره به پیروزی پرسپولیس در برابر حریف تاجیکی خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آسیا گفت: “تجربه بازیکنان و هوش کادر فنی در ترکیب اصلی و برنامه های تاکتیکی این دیدار مواردی بود که به پرسپولیس کمک کرد تا در برابر حریف سرسخت خود به پیروزی دلچسب برسد و بتواند راهی مرحله بعد شود. به ” لیگ قهرمانان آسیا به دست آورد.

او روی روند این مسابقه متمرکز شد: پرسپولیس در حالی که در این بازی بود زمین او گفت برای موفقیت در این مسابقه با مشکلاتی روبرو است. عدم رعایت بازیها و اردوهای تدارکاتی مناسب قبل از این مسابقه و بازی در حضور تماشاگران در خانه حریف در زمین چمن مصنوعی ، آمادگی این پرسپولیس با شرایط بسیار ویژه برای پرسپولیس سخت تر بود ، اما بچه ها سرانجام موفق شدند از تجربیات آسیایی خود و درایت کادرفنی برای رسیدن به هدف استفاده کنند ، که آنها در این مسابقه تعقیب می کنند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: بازی در دقایق ابتدایی به ویژه 20-30 دقیقه از ابتدا کیفیت لازم را نداشت و پرسپولیس کمی گیج شده بود اما با پیشرفت بازی شرایط تیم بهتر شد و پرسپولیس ابتکار عمل را به دست گرفت. “این روند برای پرسپولیس در نیمه دوم کاملاً آشکار بود. تجربه آسیایی این تیم به بچه ها کمک کرد تا توپ را در مقابل حریف سخت اما بی تجربه آسیایی کنترل کنند. این تجربه در آخرین دقایق برای پرسپولیس به پایان رسید که با گل دیرهنگام همراه شد. مهدی ترابی و پرسپولیس اجازه صعود به مرحله بعد را پیدا کردند.

  بانک کارگران به عنوان سازمانی مسئول و مسئول در حوزه بهداشت و درمان کشور معرفی شد

رضا ترابیان در مورد عملکرد کلی پرسپولیس در این دیدار به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در مجموع بهتر و برتر از حریف خود بود و تقریباً در طول بازی صاحب توپ و زمین بود و موقعیت های بیشتری را برای دروازه حریف ایجاد کرد. خوش شانس نبود ، او زودتر از دقیقه 90 گل می زد و کار حریف خود را کاملاً انجام می داد. استقلال او از مسابقات رسمی دور بود ، او توانست برتری فنی خود را در این بازی به یک امتیاز عددی تبدیل کند ، اما من فکر می کنم که این تیم باید از نظر هماهنگی و انسجام تیم به شرایط بهتری برسد تا در دیدارهای بعدی خود موفق شود. به نظر من این پرسپولیس نسبت به فصل قبل از پرسپولیس فاصله دارد و با فرصتی که تا بازی بعدی دارد باید با انجام بازی های دوستانه و تدارکاتی به انسجام و هماهنگی لازم برسد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد ارائه نیروهای جدید تیم در این دیدار توضیح داد: در این مسابقه رضا اسدی فرصت بازی در ترکیب اصلی را پیدا کرد و ما شاهد عملکرد خوبی از طرف او بودیم. اگرچه او چندین ماه در بازی های رسمی غایب بوده است ، اما نشان داده که می تواند جانشین خوبی برای چهره ای مانند احمد نورالهی باشد. او در فاز دفاعی و تقسیم توپ در این بازی خوب کار می کند و فکر می کنم با هماهنگی بیشتر با سایر افراد ، او می تواند مهره ای مطمئن برای پرسپولیس باشد.

ترابیان در مورد استخدام وحید امیری در این جلسه در سمت تخصصی خود تاکید کرد: امیری یکی از مهره های خوب و همیشه آماده پرسپولیس است که تجربه غنی و توانایی بالای وی برای حضور در چندین پست ، وحید را به مهره و کلیدی موثر تبدیل می کند. فرانسه او برای یحیی و پرسپولیس موفق شد در این بازی نیز حضور موثری برای تیم داشته باشد و عملکرد خوب او در این مسابقه کاملاً نمایان بود.

  عکس/ گوریل قزاق به هالک ایرانی می بالد

مهاجم سالهای پرسپولیس ، در نهایت که حریف می تواند حریف بهتری برای قرمزها در مرحله بعد باشد ، خاطرنشان کرد: هر سه تیمی که با پرسپولیس موفق شدند اجازه حضور در مرحله یک چهارم نهایی را داشتند. تیم های خوب و قدرتمند هستند ، اما من فکر می کنم بهتر است الوحده به قید قرعه به عنوان حریف بعدی پرسپولیس انتخاب شود. فکر می کنم پرسپولیس در غرب به فینال برسد آسیا برای الوحده راحت تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید