پردرآمدترین یوتیوبر سال 2021 چه کسی بوده است؟

جیمی دونالدسون، یک آمریکایی 23 ساله که بیشتر با نام MrBeast شناخته می شود، در سال 2021 تبدیل به پردرآمدترین تولیدکننده محتوای یوتیوب شد.

طبق گزارش مجله فوربس، شاهکارهای دونالدسون بیش از 10 میلیارد بازدید داشته و 54 میلیون دلار درآمد برای او به ارمغان آورده است. به این ترتیب، دونالدسون موفق شد از رایان کاجی 10 ساله که در دو سال گذشته در صدر فهرست پردرآمدترین ها قرار دارد، پیشی بگیرد.

رایان کاجی که تجربه شخصی خود را از بازی با اسباب بازی های مختلف در کانالی به نام Pine World به اشتراک می گذارد، در سال 2021 به رتبه هفتم سقوط کرد. فوربس درآمد سالانه او را در سال 2021 27 میلیون دلار تخمین زد.

جیک پل، بوکسور حرفه‌ای آمریکایی که سال گذشته از ویدیوهای خود در یوتیوب آپلود شده بود، در مجموع حدود 45 میلیون دلار درآمد کسب کرد. مارک ادوارد فیش باخ معروف به مارکیپلیر نیز با 38 میلیون دلار در جایگاه سوم قرار گرفت.

جوانترین فرد در فهرست 10 نفره فوربس، آناستازیا رادزینسکایا، دختر 7 ساله روسیه تبار است که تجربیات روزانه خود را در قالب ویدیوهای یوتیوب به اشتراک می گذارد. در سال 2021 حدود 28 میلیون دلار درآمد داشت و ششمین یوتیوبر پردرآمد در سال 2021 است.

این مجله آمریکایی تخمین می زند که 10 کاربر سودآور YouTube در سال 2021 در مجموع 300 میلیون دلار درآمد خواهند داشت.

منبع: یورونیوز

  در اینجا سه ​​شهر جدید برای تهران آورده شده است

دیدگاهتان را بنویسید