پردرآمدترین فیلم های سال 2021

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمایی منتشر شد. اگرچه فیلم پرفروش Spider-Man: No Way Home هنوز در اواسط دسامبر برنامه ریزی شده است، اما این فیلم پرفروش ترین فیلم سال است.

بین یکی از اولین فیلم های علمی تخیلی اخیر، چندین فیلم (Marvel Cinema World) و چند شگفتی بزرگ در خارج از کشور، پرفروش ترین فیلم های سال 2021 لیست عجیبی هستند.

Dune – 374 میلیون دلار

این فیلم از نظر بصری یک شاهکار سینمایی و یکی از زیباترین فیلم های علمی تخیلی اخیر است. اگر فیلم موفق نمی شد، برای برادران وارنر بد به نظر می رسید، زیرا آنها شهامت این را داشتند که فیلم را با کارت Dune: Part One شروع کنند.

بیوه سیاه – 380 میلیون دلار

پیش‌بینی‌ها برای بیوه سیاه بسیار بالاتر از آن چیزی بود که در نهایت به دلایل مختلف انجام شد. او فقط یک شخصیت ناشناخته مارول نیست، بلکه شخصیتی است که قبلاً در هفت فیلم MCU ظاهر شده است. همچنین این اولین فیلم MCU در دو سال اخیر بود.

با این حال، دیزنی یک روز به این فیلم فرصت داد تا در دیزنی + منتشر شود. اگر Black Widow به طور انحصاری در سینماها اکران می شد، مطمئناً در صدر فهرست پرفروش های سال قرار می گرفت. با این حال، با 380 میلیون دلار در تاج، این یک نتیجه عالی است.

شانگ چی و افسانه ده حلقه: 432 میلیون دلار

این یک شاهکار باورنکردنی است که مارول، یک ویژگی کاملاً ناشناخته برای عموم مردم، همچنان موفق شد بیوه سیاه را در باکس آفیس جهانی شکست دهد. این فیلم بازگشت واقعی MCU است، زیرا مخاطبان عاشق سکانس های اکشن هنرهای رزمی چینی و فولکلور بودند.

  پاییز 1400; تلخ ترین فصل در بورس

Godzilla v. Kong – 467 میلیون دلار

فیلم Godzilla vs Kong یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های اکشن سال و پر از صحنه‌های اکشن عالی است، اما هیچ‌کس نمی‌دانست که آیا این برای ترک خانه‌هایش کافی است یا خیر. ظهور گودزیلا در برابر کونگ بیش از هر چیز دیگری یک آزمایش بود. این یکی از اولین فیلم هایی بود که پس از اکران مجدد در سینماها اکران شد.

Venom: Let There Be Carnage – 470 میلیون دلار

درست مانند فیلم اول، منتقدان Venom: Let There Be Carnage از آن متنفر بودند، اما این مانع از موفقیت دنباله نشد. Let There Be Carnage یکی از مواردی است که در آن منتقدان و طرفداران فیلم با هم اختلاف نظر دارند و دنباله ها هر آنچه را که در نسخه اصلی دوست دارند به طرفداران می دهد.

کارآگاه محله چینی 3

کارآگاه از محله چینی 3 – 686 میلیون دلار

اگرچه Venom: Let There Be Carnage هنوز در سینماها است، بعید است که 200 میلیون دلار اضافی برای شکست Detective Chinatown 3 جمع آوری کنیم. این فیلم جنایی اولین فیلم از سه فیلم چینی اکران شده امسال است که در صدر 10 فیلم برتر قرار دارد. . لیست پرفروشی که قبلاً هرگز اتفاق نیفتاده است.

F 9 – 740 میلیون دلار

اگر Corona نبود، F9 به معنای واقعی کلمه صدها میلیون دلار بیشتر درآمد داشت. اما یونیورسال خوشبختانه تصمیم گرفت دیگر فیلم را به تعویق نیندازد، زیرا یک سال به تعویق افتاده بود و به طرفداران آنچه می خواستند داد.

بدون زمان برای مردن: 758 میلیون دلار

زمانی برای مردن نیست فیلم دیگری است که سال خوبی دارد. او در حال حاضر نشسته و گرد و خاک جمع کرده و منتظر رها شدن است. اما ارزش صبر کردن را دارد، زیرا پایانی عالی برای دوران جیمز باند دنیل کریگ است و از بسیاری جهات، بر خلاف هر فیلم دیگری از باند.

  1xbet Бонус: Получение, Использование, пользы Как Получить Бонус В 1xbet

سلام مامان – 822 میلیون دلار

سلام، مامان یک داستان موفقیت بزرگ سینمای چین است، زیرا محبوبیت درام کمدی عمدتاً مبتنی بر شفاهی بود و این فیلم سودآورترین فیلم کارگردان زن در تمام دوران است. با این حال، سلام، مامان رسما دومین فیلم پرفروش سال 2021 است. این فیلم در هیچ منطقه ای خارج از چین اکران نشده است.

نبرد دریاچه چانگجین – 896 میلیون دلار

در صدر فهرست پرفروش ترین فیلم های سال 2021، یک فیلم چینی دیگر به نام «نبرد دریاچه چانگجین» قرار دارد و درآمد ناخالص فیلم از «سلام، مامان» هم جذاب تر است. این فیلم با بودجه هنگفت 200 میلیون دلاری، گران ترین فیلم چینی تا به امروز است. اما این ریسک نتیجه داد، زیرا این فیلم سودآورترین فیلم چینی است که تا به حال ساخته شده است.

این فیلم یک جنگ حماسی سه ساعته است که سربازان چینی را در حال نبرد با سربازان آمریکایی به تصویر می کشد و به طور گسترده ای به عنوان تبلیغات نادیده گرفته شده است، به خصوص پس از حمایت دولت. با این حال، این فیلم همچنان توانست شهرت خود را پشت سر بگذارد و اگرچه پر از نادرستی های تاریخی است، اما تقریباً 900 میلیون دلار فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید