پرداخت سود سپرده های ارزی مزیت رقابتی بانک دی است

معاون امور بین الملل، پرداخت سود «سپرده ارزی» به مشتریان را یکی از مزیت های رقابتی شعب در بازاریابی و جذب منابع ارزی می داند.

پرداخت سود سپرده های ارزی مزیت رقابتی بانک دی است

بر اساس این گزارش زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک دی، نادر حسن پور در نشست اینترنتی با روسا و معاونان شعب ارزی بانک به تشریح اهداف و سیاست ها و نتایج شعب ارزی در سال 1400 با اشاره به ضرورت آگاهی شعب با استراتژی های کلان و اهداف استراتژیک وی گفت: مهمترین هدف راهبردی بانک دی در حوزه ارزی، تمرکز بر ارائه خدمات برای حقوق مشتریان و رشد درآمدهای بی رویه به منظور حرکت بانک در مسیر سودآوری پایدار است.
وی گفت: «بازاریابی رابطه‌ای» رمز موفقیت شعب در جذب مشتریان جدید در بخش ارز است. و دوستی با مشتری و پاسخگویی سریع به نیازها و انتظارات او باعث تعمیق تعهد و وفاداری مشتری به برند خود می شود و به عنوان یک مشاور مورد اعتماد در روابط بلندمدت با مشتری، طیف وسیعی از واقعیات و واقعیات را در اختیار او قرار می دهد. خدمات ارزی
حسن پور گفت: مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان تا حد زیادی در گرو آموزش کارکنان است که برای رفع نیاز همکاران ارائه آموزش های تخصصی به کارکنان شعب ارزی در دستور کار قرار گرفته است.
وی ابراز امیدواری کرد با هماهنگی و مساعدت معاونت اعتباری، سقف تعهدات شعب افزایش یابد.
در این جلسه همکاران شعب ارزی به بیان فرصت ها و چالش های موجود در حوزه خدمات ارزی بانک پرداختند.
  نیکاراگوئه اولین کشور واردکننده واکسن برکت؟!

دیدگاهتان را بنویسید