پدر پرستی در دستان یک پسر 9 ساله

422553 536 خبر مرکزی

عروس پسر 9 ساله ای را با تفنگ برنو در دست گرفته و برونو به دلیل سهل انگاری ماشه تفنگ برنو مسلح را در دست پدرش که به سمت پدرش نشانه رفته است فشار می دهد و به او شلیک می کند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم عروسی در شهرستان چرام این استان در حال تبدیل شدن به عزا است.

سرهنگ سعید بالش زر در خصوص جزییات این حادثه گفت: شامگاه چهارشنبه 22 دی ماه 1392 پدر در شهر چرام در حالی که دختر عروسش برای رفتن به خانه بخت از سالن خارج شده و عروسی برگزار شد، کشته شد. شکایت کرد

وی افزود: پدر عروس در حالی که یک تفنگ برنو در دست داشت، پسر 9 ساله اش با سهل انگاری ماشه تفنگ برنو را که به سمت پدرش نشانه رفته بود، به دست پدرش کشید و یک تیر شلیک کرد. فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیراندازی به گلوی پدر 45 ساله اصابت کرد و منجر به قتل وی شد.

سرهنگ پیلو زر گفت: با توجه به خطرات اسلحه در مجالس عروسی و عزاداری از سلاح استفاده نکنید تا شاهد چنین حوادث ناگوار و تلخی نباشید. وی تاکید کرد: پلیس با استفاده کنندگان از اسلحه در مجالس عروسی و عزاداری برخورد قانونی خواهد کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه امسال و امسال به دلیل سنت غلط تیراندازی در مجالس عروسی و عزا و سهل انگاری در استفاده غیرقانونی شاهد حوادث و قتل های مشابه در استان بوده ایم.

  از کمای دیابتی چه می دانید؟!

دیدگاهتان را بنویسید