پدر پرستی در حالت مستی

سجادپور| مرد 30 ساله ای که پدرش را پس از مصرف مشروبات الکلی در مشهد با ضربات چاقو کشته بود در اعترافی تلخ جزئیات این جنایت هولناک را تشریح کرد. به گزارش اختصاصی خراسان، نیمه شب 26 دی ماه، تماس قاضی ویژه برای قتل عمد به صدا درآمد و پلیس سناباد مشهد از وقوع جنایت هولناک در ویلا خبر داد.

قاضی محمود عارفی راد با دریافت این خبر بلافاصله به بلوار گازی طباطبای مراجعه و به تحقیق پرداخت. جسد متعلق به مردی 60 ساله بود که در کنار دیوار باز آشپزخانه ایستاده بود و آثار ضربات متعدد چاقو بر قسمت های مختلف بدن وی مشهود بود.

در همین حال پسر متهم به قتل با پای مجروح روی زمین افتاد و مادرش از ماجرای تلخی که دقایقی قبل جلوی چشمانش رخ داد فریاد می زد.

بوی نامطبوع مشروب در خانه حکایت از جنایت مستی داشت و بطری مشروب در گوشه اتاق دیده می شد. همسر مقتول درباره چگونگی وقوع این حادثه ناگوار به قاضی ویژه قتل عمد در مشهد گفت: پسرم مدت هاست که با بیماری روانی زندگی می کند به همین دلیل چندین بار در بیمارستان روانی بستری شد اما امشب به طور ناگهانی رفت سراغ یک بطری الکل.» و سپس پدرش را با چاقو کشت.

هر چه سعی کردم دست او را بگیرم و چاقو را بیرون بیاورم، پسرم با نشستن روی سینه پدرش ناکام ماند و با ضربه چاقو به بدن او زد و سپس کنار بدنش به زمین افتاد.

با شهادت همسر مقتول و بازرسی اولیه از صحنه جنایت، متهم 30 ساله این پرونده جنایی با دستور قاضی عارفی راد برای تحقیقات تخصصی در خصوص این جنایت هولناک دستگیر شد.

  خانه در تهران متری 10 میلیون تن ؟!

این در حالی است که متهم در زمان معالجه مجدداً در شعبه 211 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ایستاد و به سوالات منشی دادگاه پاسخ داد. وی درباره انگیزه خود از این جنایت هولناک درباره قتل عمد به قاضی ویژه گفت: بیماری روانی دارم و در بیمارستان روانی بستری بودم اما مدتی است حالم خوب نیست و از مشکلات روحی رنج می برم. “

بازسازی صحنه قتل

روز حادثه وقتی به خانه آمدم خیلی ناراحت بودم. برای بازگشت به حالت عادی و بهبودی به سمت شیشه مشروب رفتم، اما وقتی مقداری الکل خوردم ناگهان یاد گذشته افتادم و به یاد روزهایی افتادم که با پدرم رابطه خوبی نداشتم و نبودیم. حرف زدن با یکدیگر!

این افکار در مورد پدرم به ذهنم خطور کرد و از دست او بسیار ناراحت شدم، به همین دلیل ناگهان بلند شدم و با چاقو پدرم را کشتم. پدرم روی زمین دراز کشیده بود که من او را زدم. با این حال پدرم از روی زمین بلند شد اما من دوباره او را با چاقو زدم تا اینکه دوباره روی زمین افتاد.

این بار روی سینه اش نشستم و چند ضربه دیگر به او زدم. در همین حین مادرم سعی کرد چاقویم را بگیرد اما من تسلیم نشدم. متهم این پرونده جنایی در پاسخ به سوال قاضی عارفی راد که پرسید: زخم پایش چگونه ایجاد شده است؟ وی افزود: در حالی که با چاقو محکم به بدن پدرم می زدم، ناگهان ضربه ای از دستم خارج شد و به پایم برخورد کرد!

او در پاسخ به این سوال که چرا مادرت را با چاقو زدی، گفت: من مادرم را دوست داشتم و نمی خواستم به او صدمه بزنم. در آن زمان قاضی ویژه قتل عمد مشهد پرسید: لحظه ورود من به خانه شما را به خاطر دارید؟

  15 دلیل برای افتادگی پلک

متهم پاسخ داد: بله! در آن لحظه با وجود اینکه روی زمین دراز کشیده بودم، هوشیار بودم و متوجه حضور شما شدم و چون خیلی ناراحت بودم، عکس العملی نشان ندادم. چون پدرم فقط مراقب خودش بود و به ما علاقه ای نداشت!

در پی اعترافات تلخ این مرد 30 ساله، دستور انتقال وی به زندان توسط قاضی عارفی راد صادر و به موجب قانون به زندان منتقل شد.

دیدگاهتان را بنویسید