پایان رابطه غیرقانونی؛ قتل یک جوان و کارگرش

روز ۱۴ اردیبهشت ماه، پلیس فیض آباد در استان خراسان رضوی از ناپدید شدن یک کشاورز ۱۶ ساله و کارگر ۱۶ ساله اش خبر داد که در حال یافتن مدارکی از مفقودین هستند.

زمانی که دو مفقودالاثر (حسین ـ س و حسن ـ ش ) به تلفن خود پاسخ ندادند، موضوع مورد توجه تحقیقات قرار گرفت. اقدامات اطلاعاتی نشان داد حسین (کشاورز) با یک مینی بوس پیکان به زمین های کشاورزی خود در 15 کیلومتری شهر رفته است.

با حضور کارآگاهان در محل با یک دستگاه وانت پیکان با آثار خون مواجه شدند.

این گزارش می گوید: این امر موجب تقویت فرضیه جنایت شد و این پرونده با دستور قاضی فتحعلیزاده (بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب فیض آباد) وارد مرحله جدیدی شد. اهمیت و حساسیت این پرونده، رئیس حراست خراسان رضوی را بر آن داشت تا دستورات محرمانه ای را برای رسیدگی به این پرونده جنایی به پلیس آگاهی استان خراسان رضوی صادر کند. بدین ترتیب تیمی آموزش دیده از کارآگاهان اداره جنایی جنایی با نظارت سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) نیز به فیض آباد رفته و متهمان را تحت پوشش اطلاعاتی قرار دادند.

پس از چند روز تجسس و مراقبت اطلاعاتی، شواهدی به دست آمد که همسر حسین (مرد 39 ساله مفقود شده) در همان روز تماس های مشکوکی داشته است.

اگرچه او سعی داشت نشان دهد که از ناپدید شدن همسرش اطلاعی ندارد، اما بصیرت کارآگاهان و بررسی دقیق محتویات تلفن همراه او راز ارتباط سیاه را فاش کرد.

مامور 2 به جنایت مسلحانه هولناکی اعتراف کرد
ال پی در مواجهه با شواهد غیرقابل انکار ناگزیر لب باز کرد و قطعه گم شده پازل جنایی کارآگاه را نشان داد.

  قتل داماد توسط پدرشوهر

در پی افشای «ارتباط سیاه» بلافاصله گروهی از کارآگاهان به سرکردگی سرهنگ ذوالفقاری و دستورات ویژه قضایی برای دستگیری رضا-ج (متهم) وارد عمل شدند اما در ادامه تحقیقات مشخص شد وی در حال رانندگی با خودروی برادرش بوده است. در مکان نامعلومی فرار کرد.

پیگیری کارشناسان جنایی جنایی به زودی دامنه تحقیقات را به رامسر و دیگر شهرهای شمالی کشاند. آنها در شمال کشور به بازرسی های پلیسی پرداختند در حالی که گزارش های روزانه پلیس حاکی از بازگشت متهم تحت تعقیب به سمنان و زیرزمین است. بنابراین گروه دیگری از کارآگاهان راهی جاده شدند و با همکاری پلیس راه بردسکن اقدام به راه اندازی پاسگاه جاده ای کردند.

اکنون خودروی «پژو 207» که متهم با آن رانندگی می کرد، زیر چتر اطلاعاتی قرار گرفت و مسیر ترانزیت آن به بازپرس جنایی گزارش شد. چند ساعت بعد رضا-ج کمین کرد و منطقه پدافندی بردسکن را مورد بازرسی قرار داد.

بی سیم پلیس با کدهای عملیاتی همچنان فعال بود تا اینکه پژو 207 مشکی رنگ به دلایل ایمنی در جاده متوقف شد و بلافاصله حلقه های فولادی قانون به دستان راننده 35 ساله بسته شد.

متهم این پرونده جنایی که غافلگیر شده بود در کمال تعجب به شهرستان فیض آباد منتقل و تحت بازجویی های فنی قرار گرفت. اما وی هرگونه اطلاعات در مورد مفقود شدن این دو نفر را تکذیب کرد. با وجود این اقدامات شناسایی با نظارت سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) و بازجویی های تخصصی زیر نظر فرمانده انتظامی فیض آباد، مدارک غیرقابل انکار جنایت به دست آمده است.

  تصویرسازی کودکان را با این 12 مورد افزایش دهید

متهم این پرونده جنایی با دیدن این اسناد به ناچار لب گشود و راز قتل دو مفقودی را به بهانه ارتباط سیاه فاش کرد.

وی در اعترافات تکان دهنده خود گفت: حدود دو سال پیش ال پی (همسر مقتول 39 ساله) به دلیل اینکه شوهرش او را کتک می زد و رفتار مناسبی نداشت مرا آزار داد. متاثر از صحبت های او تصمیم گرفتم شوهرش را بکشم به همین دلیل وقتی از ال پی شنیدم همسرش برای آب دادن به مزرعه رفته اسلحه ام را برداشتم و به آنجا رفتم.

وی ادامه داد: وقتی برای رهاسازی آب شیر را برداشتم، ناگهان حسین سی را دیدم و به او شلیک کردم. در همین حال حسن ش (نوجوان 16 ساله) با دیدن این صحنه صدای جیغ زنان را دید که به سمت من می آمد و من مجبور شدم به او شلیک کنم زیرا او همه چیز را دیده بود. سپس اجساد آنها را در محفظه بار وانت پکان حسین که فرشی هم داخل آن بود گذاشتم.

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: اجساد را چند کیلومتری به مزارع خود که چاه عمیقی در آن حفر کرده بودیم، بردم. ابتدا جسد شوهر ال پی و سپس جسد پسر 16 ساله ای را که برای او کار می کرد در چاه انداختم و کیسه ای پر از خاک روی اجساد انداختم. مقدار زیادی خاک در چاه ریختم تا پر شود. وقتی مطمئن شدم کسی متوجه ماجرا نمی شود به خانه رفتم و با قرض گرفتن ماشین برادرم به شهرهای شمالی گریختم…

پس از اعترافات متهم و تا زمانی که سگ های جست و جو نتوانستند محل دفن اجساد را بیابند، نیروهای امدادی به دستور قاضی بدخشان (دادستان فیض آباد) اقدام به حفاری منطقه کردند که متهم مدعی است اجساد را در داخل محوطه انداخته است. خوب!

  رافائل گروسی وارد تهران شد

پس از حدود 48 ساعت حفاری، سرانجام چهارشنبه گذشته اجساد قربانیان این جنایت مسلحانه هولناک از زیر زمین سرد خارج شد. بنابراین تحقیقات تکمیلی برای کشف زوایای پنهان این پرونده جنایی ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید