پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

خبر مرکزی – کریم باقری متولد 10 اسفند 1352 در تبریز بازیکن فوتبال است.

پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

کریم باقری لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه آزاد میانه است. وی در منطقه عباسی تبریز به دنیا آمد. او 4 برادر و یک خواهر دارد. اکنون او یک دلال معروف فرش در ایران و تبریز است.

پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

آغاز فوتبال کریم باقری

کریم باقری فوتبال را از بچه های خیابان عباسی شروع کرد و به صورت حرفه ای در تیم جوانان ایدم تبریز بازی کرد، سپس در تیم جوانان تراکتورسازی و پس از سال های 1371 تا 1373 در تیم بزرگسالان این تیم بازی کرد.

پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

سربازی کریم باقری و آغاز درخشش او

کریم باقری سپس برای تکمیل خدمت سربازی به تهران رفت و به تیم کشاور پیوست و از سال 73 تا 75 در این تیم بازی کرد و در اولین فصل حضورش به تیم ملی دعوت شد.

در مقدماتی جام جهانی 1994 پس از عملکرد ضعیف در پست دفاعی، او به خط هافبک منتقل شد و درخشش این بازیکن 21 ساله آغاز شد.

پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

پرسپولیس و لژیونر کریم باقری

کریم باقری در زمستان 1353 به پرسپولیس پیوست و یک فصل در آن تیم بازی کرد، سپس در تابستان 1355 به همراه علی دایی به تیم آلمانی آرمینیا بیله فلد پیوست و تا سال 1355 در آن تیم بود.

مدتی در النصر بازی کرد و از سال 79-1359 نیز یک فصل در چارلتون انگلیس بود، یک سال نیز در السد بود و در نهایت در سال 89-1360 فوتبال خود را با پرسپولیس به پایان رساند.

  12 حرکت نادرست زبان بدن

پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

کریم باقری راننده کامیون است

کریم باقری در دوران فوتبالش چون علاقه زیادی به ولووهای زرد سوئدی داشت با کمک پدرش تمام پولی را که داشت خرج کرد و چند تا از این کامیون ها را خرید.

پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

کریم باقری و تجری فرش

کریم باقری به همراه پدرشوهرش که از تاجران معروف فرش ایران است، در تجارت فرش فعالیت می کند. وی همچنین در زمینه صادرات خشکبار و غلات و خرید و فروش ملک در کشورهای عربی فعالیت دارد.

پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

ازدواج و خانواده کریم باقری

کریم باقری سال هاست که با دختری به نام لیلا ازدواج کرده و دارای دو پسر امیر 26 ساله و امید 12 ساله است که او نیز راه پدرش را در فوتبال دنبال می کند.

کریم باقری محبوب ترین بازیکن جهان است

کریم باقری در سال ۱۳۷۸ به عنوان بهترین بازیکن سال ایران انتخاب شد و همچنین از سوی سایت فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان انتخاب شد.

کریم باقری عاشق کباب است

کریم باقری از کباب به عنوان غذای مورد علاقه خود یاد می کند و می گوید هر وقت فرصت پیدا کند به کباب فروشی مورد علاقه اش در تهران سر می زند و بارها تاکید می کند کباب فروشی قدیمی حاج علی در بازار تبریز را با رستوران دیگری جایگزین نمی کند. .

2022-09-28 16:07:40

دیدگاهتان را بنویسید