پارک های تهران دو هفته تعطیل بود

مدیرعامل سازمان پارک های شهر تهران گفت: تمامی پارک های منطقه از جمله آرام، ولایت، نهج البلاغه، آب و آتش، لاله و سایر مناطق تفریحی تهران به مدت ۲ هفته تعطیل است.

مختاری گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی تاج، تمامی پارک های شهری، کوهستانی و جنگلی پایتخت به مدت ۲ هفته تعطیل شد.

علی محمد محتاری گفت: این تعطیلی شامل پارک های محله ای نمی شود اما از شهروندان انتظار داریم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از پارک های محله بازدید کنند.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، تمامی پارک های جنگلی لویزان، چیتگر، شهدای خلیج فارس، کوهسار و یاس فاطمی که پارک های فرامنطقه ای محسوب می شوند به مدت 2 هفته تعطیل شدند. .

مدیرعامل سازمان پارک های شهر تهران ادامه داد: تمامی پارک های منطقه از جمله آرام، ولایت، نهج البلاغه، آب و آتش، لاله و سایر مناطق تفریحی تهران به مدت 2 هفته تعطیل هستند.

وی از شهروندان خواست مانند گذشته با عوامل حفاظت پارک در این منطقه همکاری کنند و این اقدامات برای حفظ سلامت شهروندان اجرا شده و وجود دارد.

محتاری بیان کرد: سلامت شهروندان از هر مشکلی مهمتر است و با تنی سالم می توان دل طبیعت را لمس کرد و امیدواریم با همکاری خوب مردم از این شرایط سخت تاج عبور کنیم.

به گفته مختاری، تمامی ورودی های پارک های پایتخت توسط ماموران امنیتی مسدود شده و شهروندان امکان ورود ندارند و بنرهای اطلاع رسانی نیز در ورودی پارک نصب شده است.

2 هزار و 289 پارک شهری و جنگلی در 22 منطقه پایتخت از جمله بوستان‌های یوانمردان، نهج‌البلاغه، چیتگر، شهدای خلیج فارس، یاس فاطمی، تللو، ارم، سره‌حصار و پارک‌های ولایت مستقر هستند.

  آمار مرگ تاج، امروز 14/09/1800

دیدگاهتان را بنویسید