ویژگی های جدید اینستاگرام؛ از یک بیننده زنده تا یک داستان دوست داشتنی

فرادید| در ماه های اخیر اینستاگرام تعدادی ویژگی جدید منتشر کرده است که برای کاربران بسیار مفید بوده است. به همین دلیل، کارکنان این شبکه اجتماعی در حال کار بر روی چندین ویژگی جدید هستند تا بتوانند در روزهای آینده آپدیت جدید اینستاگرام را پیاده سازی کنند.

به گزارش فرادید; در آپدیت جدید اینستاگرام، کاربران می توانند استوری ها را لایک کنند. این ویژگی به گونه ای است که تاریخچه لایک استوری ها در همان بخش آمار برای مشاهده استوری توسط فالوورها قابل مشاهده است.

البته اینستاگرام علاوه بر این قابلیت در تلاش است تا قابلیت جدید دیگری را نیز راه اندازی کند که به برگزارکنندگان لایو اینستاگرام امکان انتخاب ناظر برای پخش زنده را می دهد.

به این ترتیب این فرد می تواند توسط بینندگان زنده انتخاب شود و قابلیت بستن یا باز کردن نظرات، ذخیره نظرات و نمایش آن ها به میزبان را به صورت زنده دارد.

ویژگی های جدید اینستاگرام؛  از یک بیننده زنده تا یک داستان دوست داشتنی
امکان کسب درآمد

علاوه بر این، اینستاگرام قصد دارد مدل درآمدزایی جدیدی را در قالب اشتراک کاربران راه اندازی کند.

البته اینستاگرام اخیراً گزینه های خرید را در ایالات متحده به این برنامه اضافه کرده است که برای اشتراک اینستاگرام استفاده می شود.

این تغییرات توسط سایرین در صنعت مشاهده شده است، بنابراین ممکن است قبل از در دسترس قرار گرفتن عمومی برای گروه کوچکتری از تولیدکنندگان محتوا در دسترس باشد.

با این حال، اگر این ویژگی فعال باشد، دنبال‌کنندگانی که اشتراکی را خریداری می‌کنند، به داستان‌های خود دسترسی خواهند داشت که در دسترس عموم است.

آنها همچنین یک نشان عضو ویژه دریافت می کنند و به ویدیوهای زنده منحصر به فرد دسترسی دارند.

  سنگ کامل پورتو برای تولد طارمی + عکس

ویژگی های جدید اینستاگرام؛  از یک بیننده زنده تا یک داستان دوست داشتنی
وعده های عملی در اینستاگرام

در اوایل این هفته، اینستاگرام وعده داده بود که ویژگی «تک استراحت» این هفته را راه اندازی کند.

در همین راستا، آدام موساری، مدیر اینستاگرام اعلام کرد که این سرویس اشتراک عکس، تست عملکرد “Relax” را در هفته جاری راه اندازی کرده است.

او گفت که اگر این ویژگی را فعال کنید، اینستاگرام به شما یادآوری می کند که در 10، 20 یا 30 دقیقه کار دیگری را انجام دهید.

البته این ویژگی نیاز به تغییر دارد زیرا شما را مجبور به توقف گشت و گذار در برنامه نمی کند.

در واقع، کاربران می توانند با کلیک بر روی Finish به مرور برنامه ادامه دهند.

با این حال، اگر کاربران می‌خواهند خود یا فرزندشان را مجبور به انجام کار دیگری کنند، باید از سلامت دیجیتال یا کنترل‌های والدین مانند iOS «زمان صفحه» یا «Digital Well Bing» اندروید استفاده کنند.

ویژگی های جدید اینستاگرام؛  از یک بیننده زنده تا یک داستان دوست داشتنی
به اشتراک گذاری داستان را تشویق کنید

اینستاگرام قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد با افزودن یک استیکر به استوری یک رشته محتوای عمومی ایجاد کند.

در واقع این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا در پاسخ به استوری های دیگر کاربران، استوری هایی را با موضوع مشابه ارسال کنند.

استیکر Add Yours مدتی است که در اندونزی و ژاپن منتشر شده است و اکنون توانسته رضایت اکثریت کاربران را جلب کند و در دسترس تمامی کاربران قرار گیرد.

البته به تازگی قابلیت جدیدی از این قابلیت فعال شده است.

به گفته اینستاگرام، با این ویژگی جدید در استوری، کاربران می توانند دیگران را تشویق کنند تا یک استوری را با موضوعی که خودشان تعیین می کنند به اشتراک بگذارند.

  افزایش و کاهش قیمت های بورس

اینستاگرام می‌گوید: «افرادی که می‌خواهند شرکت کنند، می‌توانند با کلیک بر روی گزینه «افزودن خود در تاریخچه دعوت»، تاریخچه خود را در صفحه خود به اشتراک بگذارند، در این صورت نام آن‌ها در گروه افراد شرکت‌کننده در این چالش قرار می‌گیرد.

از سوی دیگر، بسیاری از کاربران فکر می کنند که این ویژگی تا حدودی شبیه به ویژگی Duet است که قبلا در «تیک توک» ظاهر شده بود.

ویژگی های جدید اینستاگرام؛  از یک بیننده زنده تا یک داستان دوست داشتنی
برای کاربران نوجوان بهینه شده است

اینستاگرام در ماه های اخیر سرویس های ویژه ای را برای ارائه خدمات ویژه به کاربران با هدف بهینه سازی این شبکه اجتماعی برای نوجوانان راه اندازی کرده است.

این ویژگی به گونه‌ای است که کاربرانی که در گروه نوجوانان طبقه‌بندی می‌شوند، ویژگی‌های امنیتی ویژه‌ای دریافت می‌کنند که به استفاده بهینه و ایمن از شبکه کمک می‌کند.

به گفته اینستاگرام، این ویژگی‌ها نشان می‌دهد که کاربران در ۱۶ سالگی به‌طور خودکار با شخصی‌سازی حساب کاربری مواجه می‌شوند و از سوی دیگر، رفتاری که تا حدودی خطرناک است توسط این شرکت شناسایی و مسدود می‌شود.

همچنین محتوای تبلیغاتی برای کودکان و نوجوانان باید به شدت بررسی شود و بررسی های لازم برای ارائه تبلیغات به طور جدی اعمال شود.

دیدگاهتان را بنویسید