ویدئو/ گوهر خیراندیش; اشتباه کردم دیگه نمیرقصم!

416140 989 خبر مرکزی

گوهر حیراندیش در جشنواره فیلم و تلویزیون حافظ داستان فیلمی را که در جشن عروسی دخترش منتشر کرده بود تعریف کرد و با شوخی و خنده قول داد که جای دیگری نرقصد.

ژاله صامتی روز شنبه 29 آبان ماه در بیست و یکمین جشنواره حافظ جایزه و تندیس بهترین کمدین را از گوهر هیراندیش برای بازی در سریال «زیر زمین» دریافت کرد.

گوهر حیراندیش که به همراه دخترش (آزاده اسماعیلانی) برای اهدای این جایزه به روی صحنه این جشنواره رفته بود، در سخنانی درباره حضورش در سریال زیرزمینی گفت: در آندرزمین خیلی خوب بازی کردم. چون نقش را برای پیرزن باحال شیرازی بازی کردم و خودم آن را نوشتم و کارگردان آن را خیلی دوست داشت.

این بازیگر با اشاره به ویدئویی که در مراسم عروسی دخترش منتشر کرد، گفت: اما تقریباً نمایش را متوقف کردند زیرا گفته می شد در عروسی دخترم می رقصم. – و چیکار کنم؟

وی ادامه داد: فکر می کردم برای خوشحالی دخترم باید برقصم، نمی دانستم باید گریه کنم. فکر می کردم قانون عروسی این است که باید برقصم که اشتباه به نظر می رسید. به همین دلیل حق داشتم که اشتباه رقصیدن را مرتکب شوم. «از این به بعد هیچ قانونی را زیر پا نمی گذارم و اطاعت می کنم.

گوهر کی اندیش در پایان گفت: «فقط نمی دانم چرا برای دستگیری مردی که این فیلم را پخش کرده، نرفتند، چون یک مهمانی خصوصی بود و فیلمش نباید نمایش داده می شد.

  100 برند برتر جهان در سال 2021

دیدگاهتان را بنویسید