ویدئو/ افتادن مادر و کودک در چاه

415258 319 خبر مرکزی

همزمان با رانش مهیب زمین و سقوط مادر و کودک به داخل چاه، دادستان کرمانشاه دستور شناسایی عاملان این حادثه و برخورد با عاملان این حادثه را صادر کرد.

چند روز پیش زن جوانی در بلوار گلسرچ کرمانشاه در حالی که نوزاد 27 روزه خود را در آغوش گرفته بود، ناگهان دهانش را باز کرد و این مادر و کودک را قورت داد. در همین حین مرد جوانی بلافاصله وارد چاه شد و ابتدا نوزاد و سپس مادرش را با کمک حاضران در صحنه بیرون آورد و از مرگ نجات داد.

پس از انتشار عکس های این حادثه هولناک در فضای مجازی، بیژن مرادی شهردار منطقه یک کرمانشاه به ارائه توضیحاتی پرداخت. وی گفت: این چاه ها به شبکه فاضلاب خانگی متصل است که قبل از احداث و احداث شبکه فاضلاب شهری توسط مالکان احداث شده است. حدود 40-30 سال پیش که در این منطقه منازل مسکونی ساخته می شد، چاه های جذبی برای دفع فاضلاب خانگی حفر می شد.

مرادی ادامه داد: پس از ایجاد شبکه فاضلاب شهری در این مناطق، این چاه های دفع فاضلاب توسط مالکان از رده خارج شد و خود مالکان مجبور شدند این چاه ها را پر و پر کنند تا بعداً ریزش نکنند.

در جاده های منطقه در سال های اخیر اثری از چنین چاه هایی دیده نمی شود و از سوی دیگر مالکان این منطقه وجود چنین چاه هایی را به شهرداری اعلام نکرده اند تا شهرداری نسبت به رفع خطر و رفع خطر اقدام کند. این چاه ها را پر کنید

  5 راه برای کاهش رفلاکس معده

اما پس از این اتفاق به تمامی پلاک های منطقه یک اخطار کتبی داده شد که اگر در گذشته از فاضلاب جذبی استفاده می کردند به شهرداری اعلام کنند که با مساعدت مالک، عملیات خاکریزی به سرعت پر می شود. .

بر اساس این گزارش معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمانشاه در خصوص غرق شدن زمین در یکی از خیابان های شهر، پرونده قضایی برای متخلفان تشکیل و در پنجمین روز رسیدگی و تعقیب قضایی در حال انجام است. ریاست دادسرای عمومی و انقلاب برای شناسایی عاملان حادثه و رسیدگی به آنها در دادگاه.

دیدگاهتان را بنویسید