وضعیت اسفبار همسر داریوش اسدزاده در خانه های نیمه متروکه

طاهره خاتون میرزایی، همسر زنده یاد داریوش اسدزاده، بازیگر سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون می گوید از مسئولان می خواهد تا فهرست اموال دو سال گذشته همسرش را بررسی کنند و به این سوال پاسخ دهند که آیا می تواند. مجبور به زندگی در خانه های نیمه متروک در کوم.

طاهره خاتون میرزایی، همسر زنده یاد داریوش اسدزاده بازیگر سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گو با تلویزیون اینترنتی درباره وضعیت کنونی خانه و زندگی خود گفت:

«آقای اسدزاده قبل از مرگ اعلام کرد که می‌خواهند خانه‌ای را که ما در آن زندگی می‌کنیم بخرند، اما مقداری پول آوردند. زمینی داشتم که فروختم و پولش را دادم و گفت سه خانه به نام من می سازد. پرسیدم سند کجاست؟ او گفت که با یکی از دوستانش خیلی خوب است.

آقای اسد زاده امروز فوت کردند و من دستور دادند که فردا تخلیه شوم. پیگیری کردم و به دادگستری رفتم. تا 4 آوریل باید به من می گفتند که کرونا آمده و همه جا بسته است. بعد خانه را پلمب کردند و من را بیرون کردند و با بلوز و شلوار در کوچه ماندم.

هیچ یک از اقوام که تماس گرفتم فرصت کمک به من را نداشتند. جایی برای رفتن نداشتم و شب ها در پارک می خوابیدم. در همسایگی ما آقایی با یک شخص خیلی شخصی زندگی می کرد که من با همسرش دوست بودم، به او گفتم می توانم شب را در مغازه شما بمانم، گفتند چرا؟! گفتم جا نداریم!

به همسرش زنگ زدند و او گفت فوراً پیش ما بیا. شب را آنجا گذراندم. «صبح با آژانس تماس گرفتم و به کوم، خانه مادرم آمدم.

  خواص شگفت انگیز پسته برای کودکان

این ماما بازنشسته گفت: در واتس اپ به همکارانم گفتم در این شرایط هستم و شب را در مسافرخانه سپری می کنم. یکی از همکارانم مرا به خانه اش برد. سپس به اینجا رسیدیم. طلاهایم را فروختم که 14 میلیون و 800 هزار تن شد، دوستم 200 هزار تن گذاشت که شد 15 میلیون تن و 5 میلیون باقی مانده را در دو قسط از من گرفت. می بینی خانه من پرده ندارد؟ “این وضعیت حمام و آشپزخانه من است.”

میرزایی در ادامه گفت: «من 28 سال از آقای اسدزاده بزرگتر بودم و زمانی که با ایشان ازدواج کردم، همه خانواده ام مرا طرد کردند.» هیچکس ماجرا را پیگیری نکرد. رفتم وزارت جهت یابی گفتند وضعیت شما اولین مورد است و هیچ برنامه ای برای شما نداریم.

من و آقای اسدزاده ظاهراً وضعیت خوبی داشتیم. آقای اسدزاده آنقدر داشت که من امروز به آن نرسیده ام اما ایشان کجا و کجا هستند؟

من هیچ درخواستی از مردم ندارم. مسئولین لطف کنند و در دو سال آخر عمر آقای اسدزاده یک نفر را تعیین کنند که اموال ایشان را لیست کند، مگر می شود آقای اسدزاده در 96 سالگی فوت کند و دچار مشکل نشود؟ غیر ممکن است! «آقای اسدزاده آدم معروفی بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من از مسئولین انتظار زیادی دارم و امیدوارم حداقل به من کمک کنند، به احترام فنجان چایی که وقتی به دیدار آقای اسدزاده آمدند به آنها دادم. طاهره خاتون میرزایی 23 سال است که با داریوش اسدزاده زندگی می کند. داریوش اسدزاده در 3 شهریور 1388 در سن 96 سالگی درگذشت.

  ازدواج مجری معروف تلویزیون روی آنتن زنده

منبع: همشهری

دیدگاهتان را بنویسید