ورزشگاه آزادی نیاز به تعمیر اساسی دارد

خجت الله بهمنی در مورد زمان تاخیر سوپر جام فوتبال ایران گفت: با توجه به اینکه ماه محرم را در پیش داریم، کمیته مسابقات در نظر دارد با توجه به برگزاری جشن، زمان مناسبی را برای این دیدار در نظر بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه تهتی تهران گفت: دوستان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در حال تلاش هستند. با چمن کاری انجام شده فکر می کنم این ورزشگاه در ابتدای زمستان آماده بهره برداری شود. در تهران کمبود ورزشگاه داریم. اگر تختی اضافه شود در برگزاری مسابقات کمک زیادی به ما می کند.

ورزشگاه آزادی نیاز به تعمیر اساسی دارد

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ وی در خصوص محل برگزاری سوپرجام گفت: از آنجایی که نساجی دو بازی در ورزشگاه آزادی انجام داد و تماشاگران آنها به راحتی به این ورزشگاه آمدند، فکر می کنم هر دو تیم (استگل و نساجی) با برگزاری این دیدار در این ورزشگاه موافقت کنند. آزادی استادیوم خاصی است. در کلاس امنیت هم صحبت کردیم. این ورزشگاه نیاز به تعمیر و بازسازی اساسی دارد.

وی افزود: اگر مسابقه ای با 100 هزار تماشاگر برگزار شود، آن تماشاگران ظرف یک ساعت تخلیه می شوند. مدرن ترین ورزشگاه های خلیج فارس با ظرفیت 20 تا 30 هزار تماشاگر به 4 ساعت زمان تخلیه نیاز دارند. امیدوارم مسئولان کشور به این ورزشگاه قدیمی توجه لازم را داشته باشند و تا قبل از شروع فصل تعمیرات لازم انجام شود تا مشکلی نداشته باشیم.

  کدام بانک ها به بازنشستگان وام فوری می دهند؟

دیدگاهتان را بنویسید