وحید آقاپور در خیابان با چاقو زخمی شد

چند روز پیش خبری از محمد شیری بازیگر سینما و تلویزیون که دزدها در خیابان می خواستند از او بدزدند آمد. خود او ماجرا را اینگونه توصیف می کند: ساعت 11:30 یک موتورسوار با مردی که روی آن نشسته بود و فقط در شب تاریکی دیدم که تیزبینی آنها چشمک می زند، مرا شناختند و یکی از آنها پرسید: تو؟! گفتم: «گوشی من ارزشی ندارد، اما شماره های آن برایم مهم است و اگر مردانگی دارید، تلفن را قطع نکنید».

چهارصد دلار داشتم که می دادم و یکی از آنها گفت: “خوشبختی که دوستت داریم.” سرانجام اتفاقی افتاد که نمی دانستم بخندم یا گریه کنم. آنها برگشتند و 50000 تن از آن پول را پس دادند تا من به خانه بروم. چهار بار دزدی شده‌ام و هیچ‌وقت پولم به من برنگشته است و در این شرایط که همه ما تجربه این کار را داریم، چگونه می‌توانم با بازی در سریال‌های کمدی مردم را بخندانم؟!»

اکنون زمان آن است دوستت دارم این بازیگر به سینما، تئاتر و تلویزیون رسیده است، او را با برنامه ممیزی شبکه سینمای خانگی بیشتر می شناسیم؛ اما در سینما و تئاتر بازی های خوبی از او می شناسیم. او در اولین ورق آی فیلم بخش هایی از کتابی از مخاطبان را با آشا محرابی و ایوب آقاکانی خواند.

متاسفانه ساعت 22:30 دیشب در حوالی محور همت – هاکانی – مدرس مورد حمله تک تیراندازان قرار گرفت. او به تسنیم گفت که حالش خوب است اما زخم عمیقی دارد که بخیه شده و پس از چند ساعت بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم (ص) به خانه منتقل شده است.

  نرخ روز دلار، یورو، طلا و سکه امروز یکشنبه 23 آبان 1400

وحید آقاپور در خیابان با چاقو زخمی شد

“من برای کمک به کسی که مات و مبهوت شده بود رفتم، این بلا را سر من آوردند، نکته اینجاست که دزدها اخیرا احساس کرده اند که اتهامی ندارند و از مأموران انتظامی می خواهیم با دزد برخورد جدی تری داشته باشند.” باید به خیابان هایی بیایند که این آزار و اذیت ها و سرقت ها واقعاً افزایش یافته است.»

آقاپور در ادامه توضیح داد که این اتفاق پس از ارائه «گاردن» رخ داد، خوشبختانه آسیب جدی به عصب و تاندون بازوی وی وارد نشد و بهبودی بازوی او زمان بر است.

دیدگاهتان را بنویسید