واکنش فدراسیون فوتبال به حضور 13 استقلالی در آزمون تیم ملی جوانان

این رسوایی زمانی بالا گرفت که بیش از 200 بازیکن تست های فنی را پشت سر گذاشتند تیم ملی جوانان آنها در روزهای اخیر قبلاً از سوی فدراسیون فوتبال دعوت شده اند و از بین نزدیک به 14 هزار بازیکن انتخاب شده اند و حضور آنها در لیست نهایی تیم ملی جوانان قطعی نیست، بلکه فقط از صبح بخیر ارزیابی فنی خواهد بود. به هر حال سرمربی تیم ملی جوانان نقشی در انتخاب این نفرات نداشته و تنها با بازی های تیمی سعی در انتخاب بهترین ها از بین آنها دارد. این افراد از سوی گروه استعدادیابی فدراسیون فوتبال انتخاب شدند.

گلمرضا جباری رئیس کمیته جوانان کمیته فوتبال گفت: مراحل استعدادیابی برای انتخاب اعضای تیم زیر 20 سال در حال انجام است و هیچ بازیکنی برای حضور در اردوی این تیم انتخاب نشده است. مرفاوی 13 بازیکن استقلال را به اردوی تیمش دعوت کرده است: «آهسته متأسفانه عده ای مشکوک می شوند، در استعدادیاب ممکن است بازیکن استقلالی باشد اما این به معنای حضور در تیم ملی جوانان نیست.

واکنش فدراسیون فوتبال به حضور 13 استقلالی در آزمون تیم ملی جوانان

فدراسیون فوتبال از 81 بازیکن در دو مرحله و 124 بازیکن در سه مرحله دیگر برای شرکت در تست فنی تیم ملی جوانان به سرپرستی صمد مرفاوی دعوت کرد. اردوی اصلی تیم ملی جوانان احتمالا با 30 بازیکن از 6 تیرماه در اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد. تیم ملی جوانان در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در گروه J قرار دارد و شهریور ماه در بیشکک به مصاف تیم های قرقیزستان – امارات و برونئی می رود.

  قیمت بیت کوین، امروز 14/01/01

دیدگاهتان را بنویسید