واکنش روزنامه پرتغالی به حضور ساپینتو در استقلال + عکس

چند روز پیش خبری از مذاکرات مدیران استقلال با 3 مربی اروپایی از جمله نام صحبت شد ریکاردو ساپینتو به او به عنوان یکی از گزینه های اصلی آبی ها برای نیمکت نشینی این تیم پیشنهاد شد.

سرمربی پرتغالی که فصل گذشته نتوانست موریرنسه را شکست دهد لیگ پرتغال او اکنون مورد توجه مدیران استقلال است و اگر ماجرای نکونام و الکس نوری تکرار نشود و طرفین به توافق نهایی برسند، سرمربی استقلال می شود.

در همین رابطه روزنامه پرتغالی ابولا با تیتر “ساپینتو می تواند قهرمان ایران را تربیت کند” نوشت: ممکن است ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال، باشگاهی در تهران، پایتخت ایران شود.

واکنش روزنامه پرتغالی به حضور ساپینتو در استقلال + عکس

این مربی 49 ساله که فصل گذشته مربیگری موریرنسه را برعهده داشت، پس از هدایت تیم‌هایی در صربستان، یونان، عربستان سعودی، بلژیک، لهستان، برزیل و ترکیه، پیشنهادهایی از قهرمان ایران دریافت کرد و حالا ممکن است «ماجراهای جدید زیادی در خارج از کشور» داشته باشد.

این روزنامه پرتغالی در آخرین قسمت خبر خود نوشت: باشگاه استقلال یکی از مهم ترین باشگاه های فوتبال ایران است که آخرین قهرمانی این کشور را به دست آورد.

به گفته مدیران استقلال نام سرمربی جدید آبی ها باید فردا اعلام شود. برخی رسانه ها حضور ساپینتو روی نیمکت این تیم را تکذیب کرده اند و برخی دیگر او را آخرین راه حل می دانند. برای پاسخ به این سوال که سرمربی استقلال چه کسی می شود، باید حداقل 24 ساعت دیگر منتظر ماند.

  زنی که می تواند 100 میلیون رنگ را ببیند

دیدگاهتان را بنویسید