واکنش رضا رویگری به ویدیوی جنجالی + فیلم

رضا رویگری بازیگر مختارنامه و مجری سرود فراموش نشدنی ایران ایران مدتی است که با حواشی متفاوتی مواجه شده است. این روزها همچنان ویدیویی عجیب از گلریزان برای “رضا رویگریدر فضای مجازی دست به دست شد که احساسات بسیاری را نسبت به وضعیت این هنرمند برانگیخت، اما اصل این ماجرا چیست؟ اسمش گلریزان بله رضا رویگری آیا مورد غفلت واقع شده است؟ در ادامه واکنش بازیگر نقش کیان در مختارنامه در ویدئوی منتشر شده این روزها مشاهده می شود.

داستان هولریزان از رضا رویگری

در این فیلم که به صورت گل برای «رضا رویگری» منتشر شد، امین فرحانه تقی دیزج (امین آقا فرزانه) که چند سال پیش در برنامه ماه عسل حضور داشت و اعلام کرد سال هاست که توبه کرده و حالش خوب است. …، روی سرش پول می پاشد و پول در دهان رضا رویگری می گذارد.

این ویدئو واکنش های زیادی را در فضای مجازی برانگیخت، بسیاری از مخاطبان این فیلم او را ریا و ریا، بی احترامی و بازجویی از این بازیگر پیشکسوت دانستند، این واکنش ها خواننده سرود معروف «ایران، ایران طوفان است» را برانگیخت. دستگاه. تپانچه ها » ماجرای این حادثه و اصل ماجرا را توضیح دهید.

واکنش رضا رویگری به ویدیوی جنجالی + فیلم

شکوفه یا شاد؟

رضا رویگری به ویدئوی جنجالی و عجیب منتشر شده واکنش نشان داد که در آن علیرضا عسگری، فعال اجتماعی و دستیار که اخیرا برای پناه دادن به این هنرمند تلاش زیادی کرده است، توضیح داد:

این مراسم گلچینی نبود، مراسم جمع آوری کمک مالی نبود. مردم من، من بارها گفته ام که آقای رویگری نیازی به جمع آوری پول ندارد. دوستان آقای فرزانه در روز تولد ایشان به دنیا آمدند و یکی از دوستان ایشان به نام آقای رویگری تولد امین آقا بود.

  افزایش مرگ و میر ناشی از تب کریمه کنگو در کشور

رضا رویگری همچنین توضیح داد:

باید به او هدیه می دادم، اما او هر چه داشت سخاوتمندانه روی سرم ریخت.

واکنش رضا رویگری به ویدیوی جنجالی + فیلم

رضا رویگری / عکس از غزل جلالی

ویدئوی کوتاهی از رضا رویگری در پنجم اردیبهشت منتشر شد که در آن گزارش شده بود این بازیگر یک هفته پیش به آسایشگاه کهریزک برده شده و از مردم برای خلاصی از او کمک می خواهد. انتشار ویدئوی رضا رویگری در آسایشگاه کهریزک و صحبت های او باعث ارزیابی ناعادلانه همسر جوان این بازیگر و نحوه نگهداری او در آسایشگاه در فضای مجازی شد اما همسر جوان آقای بازیگر گفت که او به دستور پزشک رضا رویگری بوده است. و آنها را برای مداوا و بهبود وضعیت جسمانی به خانه سالمندان منتقل کردند.

رضا رویگری پس از سه هفته بستری در آسایشگاه کهریزک سرانجام در 18 اردیبهشت ماه در خانه ای مجهز به پرستار مستقر شد و اکنون در وضعیت جسمی و روحی بهتری به سر می برد.

دیدگاهتان را بنویسید