واکنش حاطب زاده به ادعاهای بی اساس رژیم صهیونیستی

گفت خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه امروز (جمعه) ادعاها و ادعاهای بی اساس وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در آنکارا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با در چاووش اوغلو به دنیا آمد وی همتای ترکیه ای را مضحک و در چارچوب یک سناریوی از پیش طراحی شده برای برهم زدن روابط دو کشور مسلمان دانست و آن را بخشی از توطئه تل آویو برای انحراف افکار عمومی ترکیه و منطقه از موضوع فلسطین و اقدامات تروریستی این ترور خواند. رژیم کودکان و خرابکاری

وزیر امور خارجه اسرائیل در نشست خبری با همتای ترک خود بار دیگر بر ادعای خود مبنی بر تلاش تهران برای هدایت صهیونیست ها به خاک ترکیه تاکید کرد.

واکنش حاطب زاده به ادعاهای بی اساس رژیم صهیونیستی

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: متأسفانه از حدود یک هفته پیش عملیات روانی برای درگیر کردن رسانه ها در سناریوهای ساختگی و با استفاده از اطلاعات نادرست و هدفمند برای فراهم کردن زمینه برای سناریوی فرافکنی وزیر خارجه اسرائیل آغاز شد.

* سرکوب نمایشی این رژیم تروریستی به کسی جز خودش اعتماد ندارد

وی افزود: همسایه ما ترکیه به خوبی از اتهامات بی اساس رژیم تروریستی دروغین و صهیونیستی آگاه است و انتظار نمی رود در مقابل این اتهامات تفرقه افکنانه سکوت کند. این حالت بارها نشان می دهد که چقدر غیر قابل اعتماد است.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه پاسخ جمهوری اسلامی ایران به ترور و خرابکاری رژیم صهیونیستی همواره قاطعانه، مقتدرانه و بدون به خطر انداختن امنیت شهروندان عادی و سایر کشورها خواهد بود، گفت: خودش هم معتقد نیست. حتی اگر به نظر می رسد که احزاب بر اساس مصلحت گذرا حمایت می کنند، در واقع می دانند که با چه رژیم خطرناکی روبرو هستند.

  ظرفیت تولید بالاتر از ظرفیت اسمی داریم

یایر لاپید در این کنفرانس مطبوعاتی ادعاهای مکرری را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد و مدعی شد که تهران قصد حمله در ترکیه را دارد. وی گفت: «ما در برابر تهدیدات ایران دست نخواهیم داشت.

وزیر امور خارجه رژیم اشغالگر همچنین گفت: ترکیه می تواند به تلاش های ایران برای انجام اقدامات تروریستی علیه صهیونیست ها در این کشور پاسخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید