وارث هشت پرسپولیس + عکس پایگاه خبری افکارنیوز

هر تیم یک عدد جالب دارد که وظایف بازیکن را سخت تر می کند. احتمالاً جذاب ترین مشکل در پرسپولیس “هشت” باشید. لباسی که محبوب، کاریزماتیک و البته جنجالی بود.

حسین کلانی، ناصر محمدانی، مرتضی کرمانی مقدم، محتبی محرمی، متوفی علی انصاریان و البته علی کریمی یکی از معروف ترین شماره های هفته نامه پرسپولیس است. در دهه نود احمد نورالهی جوان با این لباس محبوبیت زیادی پیدا کرد و سال ها به عنوان شماره 8 قرمزها درخشید و لباس های مختلفی را به دست آورد.

بعد از جدایی احمد نور زمزمه هایی مبنی بر ورود این لباس به سیامک نعمتی به گوش می رسید که به دلیل علاقه به این شماره 88 این لباس را بر تن می کند اما در نهایت صاحب رضا اسدی هافبک قرمز جدید این لباس شد. اسد که تابستان گذشته با سر و صدای زیادی به پرسپولیس آمده بود، فصل طوفانی را پشت سر گذاشت و حالا قراردادش با قرمزها به پایان رسیده و وضعیت او برای فصل آینده در هاله ای از ابهام قرار دارد.

وارث هشت پرسپولیس + عکس

پرسپولیس جذاب ترین شروع نقل و انتقالات تابستانی را برای لیگ بیست و دوم داشت و با جذب مرتضی پورعلی گنجی دوباره توجه ها به این موضوع جلب شد. همه از علاقه مرتضی به شماره 8 خبر دارند، او با این پیراهن در تیم های مختلف و البته تیم ملی بازی کرده است.

احتمالا بعد از یک فصل شماره هشت جذاب قرمزها به بازیکن دیگری برسد و پورعلی گنجی آن عدد را می خواهد. عکس مرتضی پورعلی گنجی که زمستان سال گذشته با پرسپولیس به اسد تمرین کرد و این شماره را پوشید بسیار جالب است.

  3 نقشه راه مجلس چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید