هومان جنایتکار بین المللی و محافظ خوانندگان لس آنجلسی که بود و چه کرد؟

جامعه 24 – آخرین بار به جرم همدستی در سرقت طلا از جواهرفروشی دستگیر شد اما اگر به زندگی او نگاه کنید پر از انواع دزدی و زورگیری است.

به گزارش جامعه 24، خمان یکی از دزدهای شگفت انگیز ایران است. او ده ها پرونده بین المللی دارد و به قول خودش در بیش از 6 کشور اروپایی و آسیایی مرتکب جنایت و محکومیت شده است.

مخوف ترین جنایتکار بین المللی

او یکی از مخوف ترین جنایتکاران بین المللی در ایران است که در اروپای غربی دست به انواع سرقت ها و زورگیری ها زده است. اولین بار که در ایران به جرم زورگیری دستگیر شد، سه بار به زندان رفت تا اینکه تصمیم گرفت برای زندگی و ترک جرم به خارج از ایران برود.

من محافظ یک خواننده معروف بودم

او مدتی را در تایلند گذراند، اما در آنجا نیز به عضویت گروه های مافیایی درآمد. قبل از اینکه جنایاتش کشف شود، فرار کرد و به انگلستان و آمریکا رفت. او مدتی را به دور از جنایت می گذراند و به عنوان محافظ برای دو خواننده مشهور لس آنجلسی کار می کند، اما دلش برای جنایت تنگ شده است، بنابراین در دهه 1990 برای اخاذی به انگلستان می رود.

خودش می گوید زمانی که جنگ صربستان در جریان بود به عنوان پناهجو به انگلستان آمدند و انواع جنایت ها از جمله دزدی را مرتکب شدند.

الکل دزدیده شده از صرب ها

او می گوید: صرب ها از مغازه ها و بارها مشروبات الکلی می دزدیدند و ما به عنوان زورگیر از صرب ها سرقت می کردیم و به پادشاه دزدان لندن معروف بودیم. مدتی از صرب ها زور می زدیم و مشروبات الکلی می دزدیدیم تا اینکه ما را کشف و تقریباً دستگیر کردند، بنابراین من به آلمان فرار کردم.

  چرا رهبر معظم انقلاب در حرم امام از ایشان یاد می کنند؟

فرار با پای پیاده از مونیخ به وین

«در آلمان درگیر اخاذی، جعل و هر چیز مرتبط با جرم و جنایت بودم و پول گرفتم. من چند ماه در آلبانی زندگی کردم تا اینکه پلیس آنجا به من مشکوک شد و متوجه شد که کار اشتباهی انجام می دهم.


بیشتر بخوانید: بزرگترین سرقت های تاریخ


من در مونیخ بودم که پلیس مرا تعقیب کرد. شاید هیچکس باورش نشود که من برای فرار از دست پلیس از مونیخ آلمان به وین در اتریش پیاده دویدم و موفق شدم از دست پلیس آلمان فرار کنم. در اتریش هم مرتکب جنایت شده ام، اما نه مثل انگلیس و آلمان.»

دزد بین المللی و محافظ خواننده از لس آنجلس

ماجرای دزدیدن قایق کره ای و شنا 10 کیلومتری

او درباره جنایاتی که در شرق آسیا انجام داده است، می گوید: یک بار به کره جنوبی سفر کردم و بدون هیچ جرمی کار کردم و درآمد بدی نداشتم، اما انگار خود جنایت دنبالم می آمد. یک روز متوجه یک قایق تفریحی گرانقیمت در ساحل شدم و به خودم گفتم این قایق را می دزدم و به ژاپن می برم. سوار قایق شدم و چند کیلومتری از ساحل دور شدم که صاحب آن متوجه سرقت شد و به گشت ساحلی اطلاع داد.

هومان تعریف می کند: وسط دریا بودم که گشت ساحلی مرا از طریق دریا و هوا تعقیب کرد. برای اینکه دستگیر نشوم قایق را رها کردم و به داخل آب پریدم، پس از حدود 10 کیلومتر شنا به سمت ژاپن گشتی از راه رسید و مرا از آب بیرون آورد و دستگیر کرد. اگر موفق می شدم، می توانستم قایق را بدزدم و به چهارصد هزار دلار در ژاپن بفروشم و پول خوبی به دست بیاورم، اما گارد ساحلی کارم را خراب کرد.

  همه چیز درباره سریال طنز معروف شبکه یک

این مجرم 54 ساله می گوید: پدرم وضعیت مالی خوبی دارد اما من با جنایت دوست شدم و مرتکب انواع جنایت می شدم. خانواده ام به دلیل ده ها باری که در ایران و خارج از کشور زندانی شده ام، مرا نمی پذیرند و نمی خواهند مرا ببینند.

این جنایتکار بین المللی خاطرنشان می کند: هر وقت در ایران جرمی به من پیشنهاد می شود، نمی گویم نه، فقط باید اول بررسی کنم که آیا به راحتی انجام می شود یا پول نسبت به ریسک خوب است. البته این چند سال است که هیچ جرمی مرتکب نشده ام و امیدوارم باز هم پاک بمانم و دیگر دزدی نکنم. زندگی من یک فیلم است و اگر کسی بخواهد آن را بسازد، فکر می کنم یکی از پرفروش ترین فیلم ها خواهد شد.

2022-07-31 19:36:02

دیدگاهتان را بنویسید