هوای امروز 1400/10/01 است

فرادید| بر اساس اخطارهای سازمان هواشناسی کشور از امروز یکم دی ماه تا یکشنبه اول دی ماه با نفوذ هوای سرد، نیمه شمالی کشور کاهش محسوس دما را تجربه خواهد کرد.

در شمال غرب رشته کوه های البرز و سواحل خزر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بارش برف، باران و وزش باد وجود دارد.

روز جمعه در استان‌های ساحلی دریای خزر و شمال غرب، برخی مناطق غربی کشور، دامنه‌های جنوبی البرز غربی و مرکزی، بارش برف و باران و وزش باد و در دامنه‌های مرکزی و جنوبی زاگرس افزایش می‌یابد. پیش بینی بارش پراکنده و برف .

روز شنبه در نوار شمالی و برخی مناطق غرب، مرکز کشور، دامنه های زاگرس مرکزی و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز بارش باران و برف پیش بینی می شود.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، در نوار شرقی، شرق سواحل خزر و در شرق البرز بارش برف و باران پیش بینی می شود. خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و دریای خزر از چهارشنبه تا شنبه مواج خواهد بود.

همچنین آسمان تهران فردا صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای یک و حداکثر دمای 10 درجه سانتیگراد و در روز جمعه ابری همراه با وزش باد در ساعاتی معین، بارش باران و برف با حداقل دمای یک درجه پیش بینی می شود. و حداکثر دمای 10 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

امروز و فردا بندرعباس با دمای ۲۹ درجه سانتیگراد و اردبیل با دمای ۴ درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

  سرگرمی مردم در مصر باستان چگونه بود؟!

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید