هواشناسی ایران امروز 28/10/1400

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی پیش بینی ایران امروز 28 دی ماه و طی 24 ساعت آینده سامانه بارشی در نوار شرقی، شرق سواحل خزر، جنوب و در برخی مناطق البرز مرکزی فعال می شود. البرز، تهران و مازندران.

شدت بارش در فارس، کرمان، هرمزگان، جنوب بوشهر و سیستان و بلوچستان مشاهده می شود و در روز چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف همراه با هوای سرد است.

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور در سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست. سامانه بارشی روز پنجشنبه از غرب و شمال غرب وارد کشور می شود و به تدریج به سواحل دریای خزر سرایت می کند.

بارش ها در غرب مازندران، شرق گیلان، غرب کردستان و کرمانشاه و جنوب آذربایجان غربی فراوان خواهد بود. جمعه بارش شدید باران در شرق مازندران و گلستان و برف در خراسان شمالی و خراسان رضوی. هوای سرد برای اکثر نقاط کشور از شنبه تا آخرین روزهای هفته به ویژه در نیمه شمالی کشور پیش بینی می شود.

سه شنبه (۲۷ آذر) خلیج فارس و دریای خزر طوفانی است.

آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد با کمینه دمای یک و حداکثر 8 درجه سانتیگراد و پنجشنبه با ابر متغیر گاهی وزش باد شدید و بعدازظهر ابری و بارانی و گاهی برف پیش بینی می شود. . حداقل دمای صفر و حداکثر 7 درجه سانتیگراد.

امروز و فردا بندرعباس با دمای 20 و 22 درجه سانتیگراد و تبریز با دمای 5- و 4- درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

  صنعت میلیاردر و خطرناک روشن کننده های پوست

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید