هواشناسی ایران امروز 28/03/1401

فرادید| بر اساس پیش بینی هواشناسی ایران امروز شنبه 28 خردادماه در تپه های مرکزی البرز، تپه های شرق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، بخش هایی از گیلان و غرب مازندران و یکشنبه در تپه های مرکزی البرز، ارتفاعات شمال شرق، در بخش‌هایی از مازندران و غرب جیزه رعد و برق و وزش باد وجود دارد.

دوشنبه برای خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات البرز مرکزی، سه‌شنبه برای ارتفاعات البرز، ارتفاعات شرق هرمزگان، ارتفاعات کرمان و چهارشنبه در بخش‌هایی از ارتفاعات جنوب شرق کشور به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل عصر رگبار و رعد و برق و رعد و برق شکسته می‌شود. به طور موقت ارائه می شود.

به گزارش فراد و به نقل از سازمان هواشناسی کشور؛ امروز با توجه به افزایش سرعت باد در مرز غربی کشور پدیده گرد و غبار برای استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان دور از انتظار نیست.

از امروز تا سه شنبه در بخش هایی از شمال شرق، شرق به ویژه منطقه زابل، جنوب شرق، بخش هایی از سمنان و شمال اصفهان و علاوه بر مناطق مذکور، روز دوشنبه در دامنه های جنوبی البرز و بخش هایی از مرکز و بخش هایی از وزش بادهای غربی و جنوب غربی در برخی ساعات در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک و کیفیت هوا کاهش می یابد. این شرایط در نیمه غربی کشور در روز چهارشنبه پیش بینی می شود.

شرق دریای عمان طی سه روز آینده مواج خواهد بود. آسمان تهران فردا صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 26 و حداکثر 36 درجه سانتیگراد و دوشنبه صاف و اوایل شب با ابر متغیر و گاهی وزش باد شدید با کمینه دمای 26 و بیشینه پیش بینی می شود. دمای 35 درجه سانتیگراد.

  زندگی مردی که طعم کلمات را می چشد!

امروز و فردا اهواز با دمای 49 درجه سانتیگراد گرمترین شهر اردبیل با دمای 10 و 9 درجه سانتیگراد است.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید