هواشناسی ایران امروز 27/10/1400

فرادید| بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی ایران امروز دوشنبه 26 دی ماه در استان های ساحلی خزر، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، قزوین، البرز، تهران، تهران بلوچستان، هرمزگان، جزایر واقع در تنگه هرمز و جنوب کرمان بارش برف و باران، وزش باد شدید موقت و رعد و برق در استان های جنوبی پیش بینی می شود.

سه شنبه در استان های فارس، بوشهر، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شرق خوزستان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، الزائم رضوی، یوزن، مرکزی و همدان باران خواهد آمد

به گزارش فراد؛ از بعدازظهر به تدریج بارش ها از سمت غرب کاهش می یابد و روز چهارشنبه نیز در سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان بارش متناوب پیش بینی می شود.

از اواخر وقت چهارشنبه و پنجشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور، بار دیگر در نواحی شمال غرب و غرب کشور، استان های ساحلی خزر، دامنه های جنوبی البرز و دامنه های زاگرس مرکزی بارندگی خواهیم داشت. روز جمعه در شرق دریای خزر و شمال شرق کشور بارش خواهد بود.

وزش باد شدید روز سه شنبه در نیمه شرقی کشور و دامنه های جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود. دوشنبه و پنجشنبه دریای خزر و دوشنبه و سه شنبه خلیج فارس و تنگه هرمز طوفانی است. تا بامداد پنجشنبه در شمال غرب، غرب، سواحل خزر و دامنه های جنوبی البرز و در روزهای جمعه و شنبه به جز جنوب شرق در سایر نقاط کشور کاهش محسوس دما خواهد بود.

  انواع ماسک یخ برای زیبایی پوست

آسمان تهران فردا نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای 2- و حداکثر 10 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه با متغیر تا ابری گاهی باران و برف و وزش باد با کمینه دمای 4- و حداکثر دما پیش بینی می شود. پیش بینی دمای 10 درجه سانتیگراد

امروز و فردا بندرعباس با دمای 22 درجه سانتیگراد و تبریز با دمای 3 و -5 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

وضعیت هواشناسی ایران

دیدگاهتان را بنویسید