هواشناسی ایران امروز 22/10/1400

فرادید| بر اساس نتایج مدل های هواشناسی ایران، تا ظهر امروز چهارشنبه 22 دی ماه در برخی مناطق کردستان، کرمانشاه و زنجان بارش شدید باران پیش بینی می شود.

از ظهر پنجشنبه با ورود سامانه بارشی در استان های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، زنجان، قزوین و اواخر وقت در استان های البرز، تهران، اردبیل، گیلان و مازندران برف. و بارش باران وزش باد شدید موقتی را پیش بینی می کند.

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز جمعه در نیمه غربی کشور، شنبه در اکثر نقاط کشور و روز یکشنبه (26 آذرماه) در نوار شمالی، برخی از مناطق غرب و جنوب شرق کشور. باران خواهد آمد

از جمعه تا دوشنبه هفته آینده در نوار شمالی استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و مناطق غربی کشور کاهش محسوس دما خواهند داشت. دریای خزر و شمال خلیج فارس در روزهای جمعه و شنبه مواج پیش بینی می شود.

آسمان تهران فردا ابری متغیر و اواخر ابر و بارش کوتاه مدت با کمینه دمای 5 و حداکثر 15 درجه سانتیگراد و جمعه ابری و مه خفیف در برخی ساعات وزش باد و باران با کمینه دمای 3 و حداکثر دمای 10 درجه سانتیگراد

امروز و فردا بندرعباس با دمای 25 و 24 درجه سانتیگراد گرمترین و ارومیه و تبریز با دمای 7 و 9 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

  اینفوگرافیک/ ثروتمندترین مرد روی کره زمین کیست؟!

دیدگاهتان را بنویسید