هواشناسی ایران امروز 21.09.1400

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ایران از امروز 21 آذر تا پایان هفته در اکثر نقاط کشور آسمان صاف و جو پایدار و شرایط برای افزایش غلظت آلاینده ها فراهم می شود. کاهش دید و کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت.

کاهش کیفیت هوا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در شهرهای تهران، البرز، اصفهان، اراک و تبریز پیش بینی می شود.

جریانات پرفشار طی 24 ساعت آینده در استان های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و روز دوشنبه علاوه بر این مناطق در شمال خراسان رضوی و شرق اردبیل، بارش متناوب و بارش برف سنگین پیش بینی می شود. .

از دوشنبه تا پایان روز چهارشنبه به دلیل افزایش گرادیان فشار (نیروی حرکت دهنده هوا) کاهش محسوس دما، وزش باد و گرد و غبار در شرق کشور پیش بینی می شود.

از اواخر وقت پنجشنبه سامانه بارشی نوار غربی کشور را تحت تاثیر قرار می دهد که پیش بینی می شود بارش های خوبی در روز جمعه و اوایل هفته آینده در نیمه غربی کشور به همراه داشته باشد.

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز سه شنبه خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف و غبارآلود با کمینه دمای 3 و حداکثر 12 درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه صاف و غبارآلود نیمه ابری با کمینه دمای 3 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. پیش بینی.

امروز و فردا بندرعباس با دمای 28 و 29 درجه سانتیگراد گرمترین و ارومیه با دمای 10 و 9 درجه سانتیگراد سردترین مرکز کشور هستند.

  ارزان ترین خانه تهران چند متری؟

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید