هواشناسی ایران امروز 1401/02/14

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوای ایران، بارش ها در نوار شمالی و برخی مناطق غربی کشور تا 24 ساعت آینده امروز 13 اردیبهشت ماه با بارش شدید باران در شمال شرق و جنوب کشور غبارآلود ادامه دارد. .

روز پنجشنبه در شمال غرب آلبورگ مرکزی برخی مناطق مرکزی، دامنه ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی بر اثر بارش باران و وزش باد دریده می شود.

روز جمعه در شمال غرب، البرز، قزوین، تهران، غرب دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، برخی از مناطق استان‌های بوشهر، کرمان و یزد و شنبه شمال غرب، شمال فارس و بوئر، کوگی – باران می‌بارد. احمد، چهارمحال و بختیاری، نیمه غربی یزد، شمال خراسان رضوی، غرب کردستان و سواحل غربی دریای خزر ادامه خواهد داشت.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز یکشنبه در شمال غرب خراسان رضوی و خراسان شمالی رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

از بعدازظهر امروز تشدید وزش باد در عراق موجب خیزش گرد و خاک و انتقال آن به استان های واقع در غرب و جنوب غرب کشور می شود و روز پنجشنبه علاوه بر این مناطق، به شمال غرب و شمال غرب گسترش می یابد. بخش هایی از مرکز هوا و دید افقی در این مناطق.

به گفته ضیائیان، شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان امروز طوفانی پیش بینی می شود. اهواز با بیشینه دمای 40 درجه و حداقل 24 درجه گرمترین مرکز استان و فرودگاه رشت با حداکثر 20 و کمیته 13 درجه سردترین استان امروز کشور است.

  آپارتمان ویژه در ورزشگاه جدید قطر برای جام جهانی

آسمان تهران فردا نیمه ابری، در برخی ساعات وزش باد غبارآلود گاهی وزش باد شدید با حداکثر و حداقل دمای 29 و 14 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آسمان پایتخت در روز آینده ابری متغیر، در نقاطی با ابر متغیر همراه با وزش باد و بارش و حداکثر و حداقل دما به 30 و 15 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

هواشناسی ایران

دیدگاهتان را بنویسید