هواشناسی ایران امروز 1401/02/11

فرادید| بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی ایران، امروز ۱۳ اردیبهشت ماه، شدت بارش در استان های کردستان، کرمانشاه، مرکزی، همدان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، خراسان شمالی و رضوی خواهد بود.

روز دوشنبه بارش ها در نیمه شمالی کشور ادامه دارد و شدت بارش ها در استان های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و شمال سمنان خواهد بود.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز سه‌شنبه در نوار شمالی و همچنین در استان‌های خراسان رضوی و جنوب و شمال سیستان و بلوچستان بارش، گاهی وزش باد و بارش پراکنده در دامنه‌های جنوبی البرز وجود دارد.

روز چهارشنبه در شمال شرق و سواحل شمال غرب و شمال و روز پنجشنبه در سواحل شمال غرب و غرب دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود. و طی روز بعد در مناطق جنوبی و جنوب شرق کشور گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک وجود دارد.

گرد و غبار از کشور عراق و بدتر شدن کیفیت هوا در روزهای یکشنبه و دوشنبه در جنوب غرب و غرب کشور و از امروز تا سه شنبه تنگه هرمز و دریای عمان و شرق خلیج فارس و از ظهر دوشنبه تا سه شنبه خزر پیش بینی می شود. دریا طوفانی خواهد شد

امروز اهواز با بیشینه دمای 37 و کمینه دمای 23 درجه گرم ترین استان کشور و بوینورد با بیشینه دمای 18 و حداقل دمای 2 درجه سردترین مرکز استان است.

در تهران امروز یکشنبه ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد شدید، بعدازظهر رگبار و رعد و برق و حداکثر دمای 26 و حداقل 15 درجه پیش بینی می شود.

  چرا گوشی های هوشمند داغ می شوند؟

هواشناسی ایران

دیدگاهتان را بنویسید