هواشناسی ایران امروز 14:00/11/07

فرادید| بر اساس اخطار سازمان هواشناسی کشور در اکثر نقاط کشور به جز سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، یزد، خراسان جنوبی و جنوب استان های فارس و بوشهر بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

شدت بارش در این روز در نواحی شمالی و شرقی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و جنوب لرستان است.

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز به دلیل وزش باد شدید در جنوب خوزستان احتمال گرد و خاک وجود دارد.

روز جمعه در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان شمالی و ارتفاعات استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز بارش برف و باران و در شمال غرب کشور بارش پراکنده برف پیش بینی می شود. از شنبه تا دوشنبه هوای آرام همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت را در کشور خواهیم داشت.

وزش باد شدید و مناطق غبارآلود روز پنجشنبه در نیمه شرقی کشور و روز جمعه در نیمه شرقی و استان ها در دامنه های جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود. همچنین در روز جمعه در نیمه شمالی کشور کاهش محسوس دما رخ می دهد.

دریای خزر روزهای پنجشنبه و جمعه و همچنین در غرب خلیج فارس در روزهای پنجشنبه و در خلیج فارس و تنگه هرمز در روزهای جمعه و شنبه مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای -1 و حداکثر 6 درجه سانتیگراد و در روز شنبه صاف تا کمی ابری و غبار محلی با حداقل دمای -2 و حداکثر پیش‌بینی دمای 7 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. .

  قیمت روز خودروهای ایران خودرو امروز چهارشنبه 19 آبان 1400

امروز و فردا 24 و 23 درجه سانتیگراد گرمترین و ارومیه با 6 و -8 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید