هواشناسی ایران امروز 14:00/11/04

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوای ایران از امروز 4 بهمن ماه، سه روز آینده در اکثر نقاط کشور جوی پایدار و افزایش غلظت آلاینده های هوا و کاهش کیفیت هوا خواهیم داشت. پیش بینی در شهرهای صنعتی

از بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی در شمال غرب، غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی به تدریج افزایش ابر و بارش پراکنده، برف و وزش باد پیش بینی می شود.

روز پنجشنبه وسعت و شدت سامانه بارشی علاوه بر مناطق یاد شده در بخشهایی از استانهای ساحلی جنوب غربی دریای خزر و خراسان شمالی، ارتفاعات و دامنه های زاگرس، ارتفاعات و دامنه های جنوب افزایش می یابد. باد

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز جمعه در سواحل خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز، مناطق شمال شرق و با شدت کمتری در شمال غرب کشور بارندگی ادامه دارد.

روز چهارشنبه در مناطقی از غرب و جنوب غرب وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود. این شرایط برای روز پنجشنبه 6 بهمن ماه در مناطق مرکزی، شرق و شمال شرق و روز جمعه در دامنه های شرقی، جنوب شرقی و جنوبی البرز پیش بینی می شود.

از امروز تا پنجشنبه در شمال غرب کشور هوا سرد و در سایر نقاط کشور به تدریج افزایش دما پیش بینی می شود. در روز پنجشنبه با نفوذ توده های هوای سرد در نواحی غرب و جنوب غرب و روز جمعه در نیمه شمالی کشور مجددا 4 تا 6 درجه کاهش دما پیش بینی می شود.

  عکس/ «بگذارید» زیر خاکستر نفت کوره

دریای خزر در روزهای پنجشنبه و جمعه مواج و مواج خواهد بود. روز پنجشنبه در نیمه غربی خلیج فارس و خلیج فارس و تنگه هرمز طوفانی پیش بینی می شود.

آسمان تهران فردا صاف و غبارآلود با کمینه دمای صفر و بیشینه 12 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

امروز و فردا بندرعباس با دمای 22 و 23 درجه سانتیگراد گرمترین و تبریز و ارومیه با دمای صفر درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید