هواشناسی ایران امروز 14:00/10/08

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ایران امروز 9 دی و فردای آن روز سامانه بارشی در جنوب غرب و جنوب کشور فعال است.

بر این اساس در استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، ایلام، فارس، بوشهر، هرمزگان و در نیمه جنوبی استان های سیستان و بلوچستان و کرمان بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. در ارتفاع بالا پیش بینی می شود.

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور در روز پنجشنبه به جز نواحی مذکور در خراسان جنوبی، اصفهان، یزد و برخی مناطق غربی کشور بارش خواهد بود.

سامانه بارشی روز جمعه در شرق هرمزگان، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و شمال شرق یزد فعال می شود.

روز شنبه برخی از مناطق بوشهر، جنوب هرمزگان، جنوب کرمان و جزایر خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان بارش متناوب خواهد داشت و روز یکشنبه سامانه بارشی جدیدی از جنوب غرب وارد کشور می شود که موجب بارش می شود. در نیمه جنوبی

در روزهای پنجشنبه و جمعه برای خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان موج و طوفان پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود با کمینه دمای یک و حداکثر دمای 11 درجه سانتیگراد و روز جمعه صاف تا کمی ابری، در برخی ساعات همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد با حداقل دمای 3 و 3 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. حداکثر دما 11 درجه سانتیگراد

امروز و فردا بندرعباس با دمای 27 درجه سانتیگراد و تبریز با دمای 2- و 1- درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

  موندو فورد; خودروی برهنه آمریکایی در چین!

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید