هواشناسی ایران امروز 14:00/10/07

فرادید|

بر اساس هشدارهای سازمان هواشناسی کشور، امروز هفتم دی ماه جوی آرام با افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت را در کشور خواهیم داشت.

سامانه بارشی روز چهارشنبه وارد کشور شد و در استان های خوزستان، فارس، بوشهر، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب کرمان و جزایر خلیج فارس و تنگه هرمز، سیب، رعد و برق و رعد و برق و رعد و برق نقاط سردسیر استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات استان های فارس و کرمان باعث بارش برف می شود.

روز پنجشنبه علاوه بر این مناطق در استان‌های یزد، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، برخی از استان‌های اصفهان، لرستان و ایلام بارش باران خواهیم داشت. شدت بارش ها در این دو روز در استان های فارس، بوشهر، کوگیلویه و بویراحمد و نیمه جنوبی خوزستان است.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز جمعه بیشترین بارش در نیمه شرقی کشور و در جنوب غرب، غرب و همچنین در استان های فارس و بوشهر بارش های کوتاه مدت پیش بینی می شود.

موج جدید بارشی از جنوب روز شنبه در استان های بوشهر، فارس، هرمزگان، استان های جنوبی کرمان و سیستان و بلوچستان و جزایر خلیج فارس، تنگه هرمز و دریا وارد کشور می شود. عمان

خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان نیز از چهارشنبه تا شنبه هفته آینده مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا نیمه ابری تا ابری، در برخی ساعات با غبار محلی و گاهی وزش باد با حداقل دمای 2 و حداکثر دمای 8 درجه سانتی گراد و پنجشنبه نیمه ابری تا ابری، در برخی ساعات همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد با حداقل دمای یک درجه و حداکثر دمای 8 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

  از عملکرد موفق شرکت نفت ایرانول قدردانی شد

امروز و فردا بندرعباس با دمای 18 و 17 درجه سانتیگراد و تبریز با دمای 1- و صفر درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید