هواشناسی ایران امروز 14:00/09/07

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی کشور، از امروز یکشنبه و دوشنبه در استان های هرمزگان، نیمه جنوبی کرمان، جزایر تنگه هرمز و غرب دریای عمان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی ظاهر می شود. روز دوشنبه در مرکز شمال کرمان، بخش‌هایی از خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان، جنوب استان‌های یزد و فارس با بارش متناوب پیش‌بینی می‌شود.

روز سه‌شنبه در استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان و جزایر واقع در تنگه هرمز و غرب دریای عمان، رگبار، رعد و برق، رعد و برق و موقتی شدید بارش‌های کوتاه مدت پیش‌بینی می‌شود. باد پیش بینی می شود

از اواخر وقت چهارشنبه و پنجشنبه با نفوذ سامانه بارشی در کشور در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب استان های ساحلی خزر و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، بارش باران، وزش باد شدید موقت و بارش برف پیش بینی می شود

در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل وزش باد جنوبی همراه با افزایش دما و از اواخر وقت چهارشنبه و پنجشنبه در این مناطق کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.

به گزارش فرادید و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، خلیج فارس و تنگه هرمز روزهای یکشنبه و دوشنبه مواج و دریای خزر نیز از اواخر وقت چهارشنبه و پنجشنبه مواج پیش بینی می شود.

از یکشنبه تا چهارشنبه غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش می یابد. آسمان تهران فردا صاف همراه با غبار محلی با کمینه دمای 9 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و روز سه شنبه صاف و غبارآلود با کمینه دمای 9 و حداکثر 17 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

  سبزه در انتظار بورس است؟!

امروز و فردا بندرعباس با دمای 30 درجه سانتیگراد و ارومیه با دمای 13 و 15 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید