هواشناسی ایران امروز 14:00/08/18

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی ایران، امروز 18 آبان ماه در 24 ساعت آینده در کرمان، جنوب و شرق فارس، جنوب بوشهر، هرمزگان، جزایر شرق خلیج فارس و … تنگه هرمز در جنوب خراسان و شمال سیستان و بلوچستان جو آرام و با ثبات در سایر نقاط کشور پیش بینی می شود.

روز چهارشنبه با گذر موج متوسط ​​از شمال کشور به تدریج بارندگی آغاز می‌شود و در نواحی شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و غرب مازندران از بعدازظهر بارندگی آغاز می‌شود.

به گزارش فرادید و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز پنجشنبه منطقه بارشی در دامنه های شمال غربی، غربی و جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران و غرب استان مرکزی و دریای خزر پیش بینی می شود. طوفانی بودن

همچنین در روز جمعه بارش ها در شمال غرب کاهش می یابد و به مناطق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، سمنان و خراسان شمالی سرایت می کند. روز شنبه همزمان با عبور موج به سمت شرق، بارش خفیف فقط در خراسان شمالی و خراسان شمالی وجود دارد.

از روز سه شنبه تا چهارشنبه در مناطق صنعتی و پرجمعیت به ویژه در استان های تهران، البرز، مرکزی، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

آسمان تهران فردا غبار محلی صاف و بعد از ظهر وزش باد و اوایل شب ابری متغیر با حداقل دمای 6 و حداکثر دمای 15 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه متغیر ابری و وزش باد به تدریج ابری و بارش باران با کمینه دمای 7 و حداکثر دمای 15 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. کار می کند.

  تقویت بتن ساختمانی با ماسک مصرفی

امروز و فردا بندرعباس با دمای 31 درجه سانتیگراد گرمترین و شهرکرد و کرمان با دمای 12 و 14 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید