هواشناسی ایران امروز 14:00/08/17

فرادید| بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی کشور، امروز 17 آبان ماه در برخی نقاط استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شرق خوزستان، فارس، کرمان، هرمزگان، بوشهر، خراسان جنوبی، یزد، جزایر فارس در خلیج فارس و تنگه هرمز در برخی نقاط رعد و برق و در مناطق مرتفع و سردسیر فارس، کرمان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی می شود.

روز سه شنبه در برخی نقاط کرمان، هرمزگان و غرب تنگه هرمز بارش های کوتاه مدت پیش بینی می شود.

به گزارش فرادید؛ از اواخر وقت چهارشنبه و پنجشنبه کاهش دما در شمال کشور و استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل، آذربایجان شرقی و رشته کوه های البرز مرکزی همراه با بارش شدید باران، رعد و برق و بارش برف خواهد بود.

دریای خزر نیز در این مدت طوفانی خواهد بود. در روز جمعه در استان های ساحلی دریای خزر و خراسان شمالی بارش باران پیش بینی می شود.

از دوشنبه تا چهارشنبه، غلظت‌های صنعتی و مناطق پرجمعیت به‌ویژه در استان‌های تهران و البرز با افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا صاف همراه با غبار محلی با حداقل دمای 7 و حداکثر 16 درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه صاف و غبارآلود و در اواخر وقت نیمه وقت با کمینه دمای 8 و یک درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. حداکثر دما 17 درجه سانتیگراد

امروز و فردا بندرعباس با دمای 29 و 30 درجه سانتیگراد گرمترین و همدان با دمای 10 و 12 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

  بزرگترین انجمن نیروی هوایی جهان 24

دیدگاهتان را بنویسید