هواشناسی ایران امروز 14/09/2800

فرادید| بر اساس اخطارهای سازمان هواشناسی امروز 28 آذرماه در بیشتر مناطق کشور بارش برف و باران پیش بینی می شود.

امروز در استان های خوزستان، لرستان، جنوب ایلام، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، شمال بوشهر و برخی از مناطق استان های اصفهان، یزد، شمال خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی. ، رعد و برق و بارش برف سرد و کوهستانی در مناطق پیش بینی می شود.

روز دوشنبه در نواحی شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور، دامنه‌های غرب و مرکز استان‌های البرز، کوم و مرکزی، شمال غرب فارس، شمال بوشهر و برخی از نقاط اصفهان بارش باران خواهد بود.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز دوشنبه در شمال شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، شرق و جنوب لرستان، غرب کردستان و غرب آذربایجان غربی بارش های سیل آسا پیش بینی می شود.

روز سه شنبه علاوه بر این مناطق در البرز شرقی، در برخی از استان های مازندران، گلستان و سمنان و در برخی مناطق شمال شرق بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود و این سامانه به تدریج از کشور خارج می شود.

از روز چهارشنبه با ورود سامانه جدید در شمال غرب کشور بارش برف و باران در نواحی شمال غرب و مناطقی از غرب کشور مجددا آغاز می شود.

پنجشنبه در برخی مناطق شمال غرب برف، در استان های ساحلی خزر بارش باران و در مناطق کوهستانی البرز برف خواهد بود.

طی پنج روز آینده در مناطق کوهستانی و سردسیر به دلیل مه و کولاک کاهش دید و در مناطق مستعد تگرگ بارش تگرگ غیرمترقبه پیش بینی می شود.

  سرقت های میلیاردی به روش اسکیمر

از یکشنبه تا سه شنبه در غرب خلیج فارس مواج پیش بینی می شود. دریای خزر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه طوفانی است.

آسمان تهران فردا نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی و بتدریج ابری و اواخر وقت باران و وزش باد با کمینه دمای 4 و حداکثر دمای 14 درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه ابری همراه با وزش باد و باران با حداقل دمای 6 و حداکثر دما 11 درجه سانتیگراد انتظار می رود.

امروز و فردا بندرعباس با دمای 27 درجه سانتیگراد و تبریز با دمای 6 و 7 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید