هواشناسی ایران امروز 14/09/01

فرادید| بر اساس تحلیل نقشه های سازمان هواشناسی کشور امروز 10 آذرماه سامانه بارشی در اکثر مناطق نیمه غربی فعال و در شمال شرق و شرق کشور پراکنده است.

به این ترتیب در استان های خوزستان، ایلام، همدان، مرکزی، لرستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، غرب خلیج فارس، تهران، البرز، قزوین، اصفهان، شمال و غرب فارس، فارس. از آذربایجان شرقی و غربی، استان‌های ساحلی دریای خزر ابرناکی بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و در استان‌های یزد، سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان شمالی رعد و برق پراکنده با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش فرادید بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، شدت بارش در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری و لرستان است.

برای روز سه شنبه در استان های مازندران، گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و سمنان بارش باران و رعد و برق و در برخی مناطق یزد، اصفهان و خراسان شمالی بارش های کوتاه مدت پیش بینی می شود.

همچنین در سواحل غربی دریای خزر، پنجشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر و روز جمعه در بخش‌هایی از نوار غربی نیز بارش پیش‌بینی می‌شود. روزهای سه شنبه و چهارشنبه در خلیج فارس مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد شدید در طول روز و بتدریج کاهش ابر با حداقل دمای 5 و حداکثر دمای 15 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه صاف تا نیمه ابری و بتدریج موضعی با کمینه دمای 7 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. درجه سانتیگراد

امروز و فردا بندرعباس با دمای 30 و 31 درجه سانتیگراد گرمترین و اراک با دمای 9 و 10 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

  سرقت مرگبار از طلافروشی در خانه آبادنو

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید