هواشناسی ایران امروز 14/08/08

فرادید| بر اساس اخطارهای سازمان هواشناسی کشور بارش باران، وزش باد و برف در استان های اردبیل، گیلان، غرب مازندران، شمال غرب آذربایجان و آذربایجان شرقی همراه با جریانات شمالی دریای خزر پیش بینی می شود.

فردا بارندگی کل سواحل خزر ، شمال غربی و شمالی خراسان را در بر می گیرد و بارش ها در استان های گیلان ، مازندران و شمال اردبیل شدیدتر خواهد بود.

به گزارش فرادید بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، در استان های زنجان، قزوین، البرز، ارتفاعات تهران و شمال کردستان افزایش ابر ابری، بارندگی و در ارتفاعات برف و وزش باد پیش بینی می شود.

بارش ها تا روز چهارشنبه در استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، گیلان و مازندران ادامه دارد و شدت بارش ها در استان گیلان و دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های زنجان ، قزوین ، البرز و تهران باد ظاهر شد.

پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط استان های غربی، ارتفاعات و دامنه های جنوب غربی زاگرس مرکزی، دامنه های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر رشد ابر و بارش پراکنده گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

طی دو روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان افزایش ابر، وزش باد، گاهی رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست. همچنین دریای خزر فردا و چهارشنبه مواج و مواج خواهد بود.

تهران فردا ابری ، همراه با گرد و غبار صبحگاهی و بعد از ظهر قسمتی ابری و گاهی با وزش باد شدید با حداقل دما 10 و حداکثر دما 20 درجه سانتیگراد ، و چهارشنبه قسمتی ابری با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دما 9 و حداکثر دمای 17 درجه سیلسیوس.

  فیفا: لیست نهایی تیم های ملی ۲۶ نفره شد

امروز و فردا اهواز با بیشترین دمای 33 و 32 درجه سانتیگراد گرمترین مرکز کشور است همچنین در این مدت دمای شهرکرد منفی 3 و منفی 2 و دمای هوای همدان به صفر و منفی می رسد. یک درجه سانتیگراد

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید