هواشناسی ایران امروز 14/08/08

فرادید| بر اساس اخطارهای سازمان هواشناسی کشور، امروز 11 آبان ماه در برخی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان و ارتفاعات استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران ابر گاهی اوقات شکسته خواهد بود. باران و باد بوجود امدن.

در شهرهای تهران، کرج، اصفهان و مشهد افزایش و انباشت آلاینده‌های هوا پیش‌بینی می‌شود.

فردا با گذر موج های متوسط ​​در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، همدان، زنجان و برخی نقاط کرمانشاه، ایلام، لرستان، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران، گلستان و استان خوون رگبار و رعد و برق خواهد بود بارش باران گاهی رگبار، وزش باد شدید و بارش برف در مناطق سردسیر و مرتفع دور از انتظار نیست.

پنج شنبه در استان های ساحلی دریای خزر، غرب و شمال غرب کشور، اصفهان، تهران، خراسان شمالی، شمال و شرق خراسان رضوی، کوهستان ها و غرب، سمنان و بخش هایی از استان های یزد، خوزستان، ایلام، کوگیلویه. و بویرابویر البرز و قزوین رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف رخ می دهد.

همچنین در روز جمعه بارش در مرکز و بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب کشور، استان‌های ساحلی دریای خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد و برخی از نقاط کشور پیش‌بینی می‌شود. یزد، کرمان، فارس و بوشهر.

به گزارش فرادید و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز شنبه در مرکز، بخش‌هایی از جنوب، شرق و جنوب غرب کشور بارندگی خواهد داشت. دریای خزر در روزهای پنجشنبه و جمعه مواج پیش بینی می شود.

  گریپ فرود و تاثیر آن در کاهش وزن

آسمان تهران فردا ابری گاهی وزش باد شدید با کمینه دمای 14 و حداکثر 23 درجه سانتیگراد و پنجشنبه ابری و گاهی مه آلود و در بعدازظهر بارش باران و گاهی رعد و برق با کمینه دمای هوا پیش بینی می شود. 12 و حداکثر دما 18 درجه سانتیگراد.

امروز و فردا اهواز با دمای 36 درجه سانتیگراد و ارومیه با دمای 17 و 14 درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید