هواشناسی ایران امروز 14/04/08

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی ایران، امروز 4 آبان ماه، بارش ها در استان های گیلان و مازندران و در نیمه شرقی آذربایجان شرقی، اردبیل، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز در قزوین، البرز، افزایش می یابد. استان تهران و سمنان گاهی رگبار و برق و باد پیش بینی می شود.

افزایش ابر و بارش های پراکنده در مناطقی از آذربایجان غربی، کردستان و زنجان امروز دور از انتظار نیست. سامانه بارشی فردا در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان شمالی رضوی و البرز در استان های تهران و سمنان ادامه دارد.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی کشور؛ امروز و فردا کاهش محسوس دما در نواحی شمالی کشور پیش بینی می شود و در این مدت در مناطق مرتفع و کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.

امروز و فردا در برخی نقاط هرمزگان، ارتفاعات جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، بارش و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

از بعدازظهر پنجشنبه با ورود سامانه جدید بارشی در شمال غرب، غرب و مرکز زاگرس، افزایش ابر و بارش پراکنده در روزهای جمعه و شنبه پیش بینی می شود و علاوه بر مناطق ذکر شده در بخش هایی از جنوب غربی، دامنه های زاگرس مرکزی، ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی و سواحل غربی دریای خزر با بارش باران، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.

دریای خزر و تنگه هرمز امروز و فردا طوفانی و طوفانی است.

آسمان تهران فردا نیمه ابری همراه با وزش باد و گاهی نیمه ابری با حداقل دمای 10 و حداکثر 18 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه صاف گاهی نیمه ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای 8 و یک درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. حداکثر دما 16 درجه سانتیگراد

  ساپینتو یک ایرانی را به استقلال می آورد!

اهواز امروز و فردا با بالاترین دمای 32 درجه سانتی گراد گرم ترین مرکز کشور است. همچنین در این مدت دمای شهرکرد به -3 و دمای همدان به -1 و -2 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. به

وضعیت هواشناسی ایران

دیدگاهتان را بنویسید