هواشناسی ایران امروز 1301/03/17

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی پیش‌بینی امروز 18 خرداد در بعدازظهر و اوایل شب در بخش‌هایی از آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، البرز، ارتفاعات و دامنه‌ها در قزوین، البرز، تهران، سمنان، زاگرس مرکزی و قسمت هایی از مرکز رگبار، رعد و برق، وزش باد گاهی وزش باد موقت همراه با گرد و خاک خواهد بود.

چهارشنبه برای استان های خراسان شمالی، خراسان شمالی رضوی، البرز شرقی و پنجشنبه تا شنبه
در نواحی شمال شرق، شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار و وزش باد در نقاطی با وزش باد شدید پیش بینی می شود.

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز در برخی مناطق غرب و جنوب غرب کشور وزش باد و گرد و خاک خواهد بود.

در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه علاوه بر این مناطق، در ساعاتی برای استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز از جمله قزوین، البرز، تهران، سمنان و همچنین استان های مرکزی و قم وزش باد شدید و مناطق غبارآلود پیش بینی می شود. .

طی سه روز آینده وزش باد شدید، رگبار گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی در شرق کشور به ویژه در منطقه زابل پیش بینی می شود. دریای خزر طی دو روز آینده از اواخر وقت پنجشنبه و جمعه در خلیج فارس طوفانی است.

آسمان تهران فردا کمی ابری تا نیمه ابری در بعدازظهر وزش باد شدید همراه با احتمال گرد و خاک و بارش کوتاه مدت با حداقل دمای 24 و حداکثر دمای 37 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه صاف تا کمی ابری و در برخی ساعات وزش باد شدید با حداقل دمای 24 و حداکثر دما 36 درجه سانتیگراد

  هواوی میت پد متعادل ترین تبلت میان رده بازار؟!

امروز و فردا اهواز با دمای 48 و 49 درجه سانتیگراد و شهرکرد با دمای 10 درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید